Нагадаємо, що популярна співачка Жанна Фріске померла в 2015 році. Останні роки життя екс-солістка "Блестящих" боролася з важкою раковим захворюванням - гліобластомою (неоперабельною пухлиною головного мозку - прим. ред.). На лікування знаменитості збирали гроші всім світом. Всього на рахунок Русфонда було перераховано 68 млн рублів (близько 25,3 млн гривень). Понад 20 млн рублів (близько 7,5 млн гривень) було викрадено з рахунку після смерті знаменитості.

У недавньому інтерв'ю для програми "Обережно, Яма!" Дмитро Шепелєв заявив, що залишок коштів, призначених на допомогу онкохворим дітям, були зняті батьками Жанни Фріске. За його словами, вони це почали робити завчасно, виводячи гроші відносно невеликими сумами. Слова телеведучого справила ефект вибуху бомби! Рідні співачки відразу ж дали відповідь на звинувачення.

Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске

Так, сестра покійної Жанни Фріске Наталія Фріске прийшла в студію програми "Зірки зійшлися!", де розповіла, що насправді гроші з рахунків Русфонда зняв сам Шепелєв. Нібито ведучий все набрехав, щоб очорнити ім'я сім'ї зірки. Про це пише Комсомольська правда.

"Він готувався до Жанниной смерті дуже ретельно. Готував собі м'яке містечко. Всі картки від Жанниных рахунків були у нього", - прокоментувала жінка і додала, - "Жанна лежала в Німеччині, і нам продюсер Жаннін дзвонив зі словами - що ви робите, заберіть у нього карти! А він просто по 20 мільйонів мало не через тиждень ось так знімав".

Популярні новини зараз

Колишня дружина Потапа в бікіні продемонструвала фігуру, якої немає в Каменських

Зірка "Чудового століття" Мер'єм Узерлі засвітила складки на животі: Хюррем-султан уже не та - фото

Пішов з ганьбою Дмитро Шепелєв вже знайшов нове джерело доходу: Катерина Тулупова не в захваті - всі подробиці

Ледь жива: 70-річна Алла Пугачова показала перетягнуте пластикою обличчя і майже лису голову

Показати ще

Басков прокоментував стан Ротару після скандалу

Наталя стверджує, що Шепелєв оформив на себе генеральну довіреність:

"Він зробив якимось чином на себе довіреність, коли Жанна була під морфієм. Він знімав всі ці гроші. Користувався, як він хотів".

Жанна Фріске і її сестра Наталя Фріске

Зазначимо, що на зйомках програми в якості гостя була присутня телеведуча Лєра Кудрявцева. днями у неї була публиная перепалка з Дмитром Шепелєвим, в якій вона натякнула, що знає про цивільному чоловіка Фріске набагато більше, ніж може розповісти пресі. Причиною свого мовчання Кудрявцева назвала сина Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва - Платона. За словами ведучої, саме через дитину вона не бажає розголошувати відомі їй дані.

Дивись інтерв'ю з Дмитром Шепелєвим:

Всі люди   маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн