Bel Etage гримів, гудів і ні на мить не замовкав — він став машиною часу, яка перенесла всіх на два десятки років тому. В роки юності, любові, драйву, рейву і крутизни. У роки, коли жив одним днем, шукав пригод разом з друзями, просто творив. 

Bel Etage був переповнений фанатами і гостями, які разом з нами виконували старі пісні, згадували молодість, шкільні роки, перше кохання, що супроводжувалося нашими треками.

«Кенгуруш» живий? Тіна Кароль та Дан Балан возз'єдналися

Річниця першого альбому ТНМК

Популярні новини зараз

Олексій Панін у порваних штанях і без білизни, з-під яких бовталося "господарство", погуляв по Риму (фото)

Лера Кудрявцева довела Надію Бабкіну до сліз і видала її головну таємницю з минулого – все подробиці

Більше не можу на неї дивитися: Любов Успенська розкрила нові подробиці того, що сталося з її донькою Тетяною Плаксіної

Наталя Могилевська кардинально змінила імідж: зробила собі об'ємні афро-кучері - фото

Показати ще

Фагот. Фоззі. Діля. Вперше старий склад групи зібрався за багато років. Виконав не одну пісню, а цілий сет-лист з альбому. Важко було повірити в те, що вчора був 1998-й. Той же рік народження альбому, який лунав з усіх куточків України, заявив про себе на "Червоній Руті" і більше нікого не відпустив від себе. Тоді і не було в думках, що через 21 рік все складеться саме так: ми, фанати і кращий концерт на честь релізу. Щасливі підсумувати, що все склалося так, як треба.

«Навіть стіл збудився»: Оля Полякова спровокувала чутки про роман з улюбленим учасником «Х-фактора»

Гурт

Концерт був запальним, ностальгічним, драйвовим. Він був наповнений непідробними емоціями, які рвалися назовні, "зносили дах" і навіть навіювали роздуми. Кожна пісня виконувалася наче вперше, з тим самим запалом, азартом. На ментальному рівні всі були на одній хвилі — співали в унісон, піднімали руки вгору разом, ляскали долонями в один такт. Емоцій багато, що описати кожну виявиться складним завданням. Краще один раз пережити це разом з нами.

Концерт ТНМК

А альбому 22-й пішов...

Дивись відеоурок від ТНМК "Історія України за 5 хвилин":

Всі люди   маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн