Популярний український музикант і шоумен Володимир Дантес на вітчизняній естраді вже більше десятка років. Починав свою кар'єру артист в шоу "Фабрика зірок", а нещодавно розповів про те, як під час проекту зустрічався з Світланою Тарабаровою.  Пара познайомилася на Фабриці, а дружба скоро переросла в романтичні відносини. Однак, як зізнався Дантес у бесіді з журналістом програми "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна", він був не найкращим хлопцем.

Після закінчення відносин з артисткою, Дантес зізнавався, що навіть радий, що у них все склалося саме так. Також, як відомо, він став зустрічатися з Надею Дорофєєвої, з якої нині і живе в щасливому шлюбі. 

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес

Сьогодні, 10 грудня, на YouTube-каналі онлайн-журналу про музику "Слух" вийшло нове відео з Володимиром Дантесом. У новому випуску шоумен відповів на запитання 20-літніх, які вони поставили для нього раніше. Зазначимо, що у віці близько 20-ти він записав пісню "Мені вже 20", а нещодавно випустив композицію "Тепер тобі 30".

Так, першою темою у відео стало питання про те, як тусуються 30-річні. Так, дівчина на відео сказала, що на вихідних ходила на вечірку і круто провела час і запитала, як розважаються люди в 30. 

Популярні новини зараз

Красуня-султанша: як в реальному житті виглядала улюблена сестра Сулеймана I

«Йду назавжди»: Ані Лорак зробила несподівану заяву

Оксана Байрак після народження дочки стала ведучою на СТБ

Хворий на рак Борис Корчевников зізнався, що його зненавиділи колеги по цеху з дивною звички

Показати ще

Дантес розповів про тусовки у 30-річних

"Мені здається, що 30-річних і 40-річних легше зустріти в Closer, ніж 20-літніх, тому що друга молодість. У нас не було грошей на наркотики, а тепер є. Але вони їх не купують, тому що всі живуть по закону!" - сказав Дантес.

Дивись відео з Володимиром Дантесом, який відповідає на питання 20-річних:

Всі люди – маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн