Роза Сябітова вважає, що шлюб Євгена Петросяна і Тетяни Брухуновой не триватиме довго, так як різниця у віці майже півстоліття дасть про себе знати. 

Тетяна Брухунова і Євген Петросян

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

На думку свахи, яка послалася на психологію, сказала наступне: "У цьому шлюбі очевидні серйозні проблеми в майбутньому. Але молодята дорослі люди, і дають звіт своїх вчинків та їх наслідків". 

Тетяна Брухунова і Євген Петросян

Популярні новини зараз

Син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва виявився серйозно хворий з-за онкології матері

Після пластики Ані Лорак перестали впізнавати: ось, що стало з улюбленою співачкою

«Вже вагітна?»: Тіна Кароль у піджаку Дана Балана сховала живіт

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Показати ще

Життя під укіс: чому колишня супермодель жебракує вулицями Барселони (ФОТО)

Багато користувачів Мережі, які бачили публікацію Троянди в Instagram, залишали свої коментарі.

Роза Сябітова висловилася з приводу шлюбу Євгена Петросяна і Тетяни Брухуновой

Не догодила Ксюші: ведуча "Дому-2" накинулася з критикою на методи виховання Анджеліни Джолі (ФОТО)

Багато з них погодилися зі свахою: "Проблеми будуть, але недовго! Наречений не молодий", "Хто б що не говорив тут, але обійматися зі старим в'ялим старим молодій дівчині - це протиприродно!", "Який вони звіт дають своїм вчинкам? Живуть одним днем! Просто використовують один одного і все! У кожного своя користь! Хто тіло молоде хоче, хто гроші! Взаємна вигода! Потім по каналах будуть бігати, як і всі інші!". 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що в Іспанії живе колишня модель, а нині бездомна Настасья Урбано. Ще 20 років тому вона була топовою супермоделлю, а потім, після зустрічі з чоловіком, якого вона вважала любов'ю всього свого життя, її доля пішла під укіс. Коханець її використовував, забрав у неї гроші і бажання жити далі. Зараз у цій бездомного важко впізнати колишню королеву краси, якої часом доводиться ночувати на лавках або в незачинених під'їздах. Детальніше почитати про модель і подивитися її знімки ти можеш тут. 

Всі люди   маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн