Нещодавно стало відомо, що дочка Анджеліни Джолі офіційно змінила ім'я, і тепер вона не Шайло, а Джон. 

Анджеліна Джолі з дітьми

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Анджеліна Джолі висловилася з приводу цього, давши зрозуміти, що не буде ламати дитину через те, що він не такий, як усі. 

Але деякі уважні користувачі Мережі помітили, що у Шайло насправді немає проблем з самоідентифікацією, але їй не хочеться бути собою, тому що вона хоче стати...  Джастіном Бібером. 

Злий рок: добірка королев краси, які трагічно закінчили життя (ФОТО)

Приблизно у її віці Джастін Бібер виглядав так, як зараз виглядає Шайло. 

14-річна Шайло, яка нещодавно стала Джоном

Тут мова йде про болючою прив'язці до кумира і сліпому наслідуванню. Адже вибране ім'я "Джон" містить ті ж букви, що і "Джастін". 

Джастін Бібер у віці Шайло

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Психологи впевнені, що наслідування кумирам характерно для підлітків, але коли воно приймає болісну форму, як сталося з Шайло, потрібно допомогти людині. 

Експерти впевнені, що гіпертрофована любов до кумира може з'явитися через брак реальної любові, яку можна було отримати від матері або іншої небайдужої людини. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали, що Анджеліна Джолі дуже успішно влаштовує особисте життя. Нещодавно стало відомим, що актриса завела роман з 32-річною актрисою. Виявляється, Джолі відчула до обраниці сильне тяжіння. Спочатку вона запрошувала дівчину в кафе, щоб просто поспілкуватися. Потім вона зізналася в почуттях, а та була не проти. Незабаром Анджеліна Джолі заявила, що офіційно зустрічається з жінкою. Поки невідомо, як це прокоментував колишній чоловік актриси, Бред Пітт, чи він знав, що його дружина бісексуальної орієнтації. Щоб дізнатися ім'я дівчини Джолі і подивитися її фотографії, переходь по посиланню.

Всі люди   маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн