Після завершення проекту «Голос країни-9» на 1+1 Дан Балан відправився в грандіозний тур по Україні з переможницею Оксаною Мухою. Артиста з розпростертими обіймами зустрічали в різних містах країни, а тепер шанувальники чекають Балана з новими концертами.

Дан Балан розповів про концертах в Україні

У розмові з журналісткою «Clutch» артист не спростував ймовірність нового туру, однак зазначив, що потрібно почекати. Також Дан Балан поділився найяскравішими спогадами з останніх гастролей по Україні.

Вагітна Катя Осадча показала фото без макіяжу

Що розповів Дан Балан:

«Тур «Квартирником» називався. І для мене це все було дуже близько, і на сцені влаштували так, як у моїй квартирі. Я б навіть сказав, що почав сумувати, тому що кожен номер придумали так, немов би виступав просто у мене на квартирі з друзями, там танцюристи, музиканти. Тобто відбувається щось на подобі того, що у мене відбувалося на квартирниках в 14-17 років.

Популярні новини зараз

Дан Балан не встоїть: Тіна Кароль показала сміливий образ для першого ефіру «Голосу»

Зірка «Чудового століття» показала себе в неохайному вигляді: Роксолана з брудною головою і одязі в катышках

«Галкін їй потрібен, як козі баян»: Сосєдов розкрив велику брехню Пугачової

"Ось це ганьба": Потап показав, що між ніг у Насті Каменських

Показати ще

Був цікавий момент в кінці. Я говорив, наприклад, в Одесі: «Давайте запросимо наших друзів з Одеси до мене на квартиру». Всі заходили, і це був справжній дурдом, бо не дозволяли всім підніматися на сцену. Але панувала дуже незвичайна атмосфера, коли вся сцена наповнена шанувальниками, і це все неймовірно емоційно».

В родині зірки «Величного століття» Бурака Озчівіта сталося горе

Дан Балан розповів про концертах в Україні

Нагадаємо, раніше Дан Балан вперше розповів, як Кароль відреагувала на пропозицію.

Дивись відео Балана і Кароль:

Всі люди – маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн