Мішель Андраде – одна з артистів, які порадують виступами на святковому шоу «Привіт, 20-ті!», яке канал «Україна» покаже 31 грудня. Як відомо, для всіх артистів режисер-постановник Герман Ненов підготував яскраві номери, а Андраде дістався трюк з парашутом.

Мішель Андраде зроблять трюк з парашутом

У бесіді з журналістами Мішель Андраде зізналася, що із задоволенням бере участь в авантюрах, тим більше, якщо вони екстремальні.

Юрій Горбунов пояснив, чому досі не зіграв весілля з Осадчою

розповіла Мішель Андраде:

«Номер вийшов суперэнергичным! Я в помаранчевому, хлопчики гарні з білими торсами, парашут… І хоча я співаю «Спокійно, tranquilla», але всі протилежно, ми зовсім неспокійні. Все повинно бути так, емоційно, щоб було видно – ух, Новий рік! Хоча, зізнаюся, переживала. На репетиціях все проходить умовно, і тільки на сцені ми стикаємося з труднощами. Але хлопчики у мене молодці, дуже мені допомагали! Труднощі були в тому, що слизько, парашут сам по собі пливе, рухається, плюс ветродуй працює… потрібно не забувати переступати через стропи, інакше можеш спіткнутись. А ще потрібно співати і рухатися! Але сподіваюся, глядачі оцінять і порадіють».

Популярні новини зараз

Вчені відтворили зовнішність 18-річної дівчини, яка жила 9000 років тому

«Колеться нескінченно. Вже не впізнати»: Пресняков-молодший показав свою дружину Наталю Подільську

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Показати ще

Відзначимо, що в шоу «Привіт, 20-ті!» глядачів чекають номери з використанням сучасних мультимедійних технологій доповненої реальності, масові постановки за участю понад півсотні людей. Багато номери будуть дуже ризиковані і навіть небезпечні. Виробництвом грандіозного проекту займається компанія Star Media.

Дан Балан вперше розповів, як Кароль відреагувала на пропозицію

Мішель Андраде зроблять трюк з парашутом

Нагадаємо, раніше известный співак присвятив пісню улюблениці Потапа.

Дивись відео Мішель Андраде:

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн