Так, у своєму Instagram Галкін опублікував фото з відпочинку в Юрмалі, на якому його дружина, Алла Пугачова, відбита в одному лише купальнику.

"Улюблена відпочиває. Зняв нишком - не любить, коли її фотографують". - написав підпису Максим.

Алла Пугачова в купальнику

Внучка Пугачової здивувала дорослим виглядом

Варто відзначити, що, незважаючи на свій поважний вік (понад 70 років), виглядає Алла Борисівна дуже навіть гідно, що відзначили шанувальники Галкіна в коментарях під фото: "ну для свого віку добре виглядає, чудово навіть", "божественне тіло, і як їй це вдається?", "Напевно, це не вона. Занадто молодо виглядає", "так виглядати в її віці - це розуму незбагненно!", "Ніжки гарні, молодець, добре виглядає".

Популярні новини зараз

Долина, Пугачова, Мілявська та інші зірки пенсійного віку без макіяжу: ексклюзивні фото

Іван Охлобистін грубо прокоментував публічну зраду Христини Асмус Гаріку Харламову

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Юлія Висоцька натякнула на одужання Маші Кончаловській: вона знову щаслива мама і дружина

Показати ще

"Жалюгідне видовище": 70-річна Пугачова зганьбилася паскудним жартом

Алла Пугачова і Максим Галкін

А що ти думаєш з цього приводу? 

Дивись відео про те, як змінювалася Пугачова з віком:

А зовсім недавно підпила Пугачова здивувала публіку зухвалим висловом в бік молодого чоловіка. Відзначаючи закриття фестивалю "Рандеву" в Юрмалі, Примадонна образила Галкіна, назвавши його "кінцем", після чого натякнула на ізраїльського коханця. А в кінці, несподівано для всіх, стала оголятися. І все це було знято на відео, побачити яке ти можеш тут.

Також читай про те, що сталося з тілом Майкла Джексона після смерті. Лікар, який оглядав труп поп-короля в перші години після смерті, помітив на його голові дивні рани. Після детального дослідження виявилося, що ці мітки свідчать про вживанні важких наркотичних засобів. Що змусило Джексона "сидіти" на таких сильних знеболюючих? Відповідь виявився неожиданнымм. Детальніше читай, перейшовши по виділеній посиланням.

Більше цікавих матеріалів і свіжих новин шоу-бізнесу шукай на сайті clutch.ua!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн