14 грудня перша леді України відправилася у відрядження в Черкаську область, де відвідала декілька шкіл. На цей раз леді Зе вирішила оцінити харчування школярів та особисто покуштувала страви, які подають учнів у шкільних їдальнях. Про це повідомила сама перша леді, опублікувавши у своєму Instagram кілька фотографій з робочого відрядження.

Олена Зеленська

Олена Зеленська
"]155097[/img]

На знімках  Олена в стильному кашемировом светрі шоколадного кольору, який заправила в чорні широкі штани. Свою тонку талію перша леді підкреслила ременем. Завершили образ взуття на плоскому ходу, звична укладання з трохи завитими пасмами, легкий повсякденний макіяж і яскравий червоний манікюр. 

Олена Зеленська

Популярні новини зараз

Супермодель Алла Костромічева вперше показала чоловіка: не красень

Меладзе краще не бачити: груди Брежнєвої випала з глибокого декольте

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

Живуть окремо: Горбунов розкрив великий секрет Потапа і Насті Каменських

Показати ще

Олена Зеленська

Олена Зеленська

«Сьогодні відвідала три школи на Черкащині - звичайну сільську в Іваньках, опорну в Дмитрушках та міської в Умані. Різні «вагові категорії» підібрали спеціально. Працюємо над реформою шкільного харчування, аудит зараз в активній фазі. Звіт і статистика, безумовно, корисні, але я хочу побачити ситуацію власними очима..» - підписала серію знімків дружина президента.

Дивись відео про Олену Зеленської: 

Нагадуємо, що в Мережі активно обговорюють прибалтійські образи Олени Зеленської. В детальному розборі нових нарядів першої леді беруть участь як професіонали, так і звичайні користувачі. Якщо одним вбрання леді Зе припали до душі, інші знайшли в них масу недоліків.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua