Народна артистка Любов Григорівна Поліщук померла 12 років тому. Улюблена багатьма зірка серіалу "Моя прекрасна няня" запам'яталася як талановита актриса і турботлива мати. Однак навіть у ідеальних людей є свої "скелети в шафі".

Так, син Любові Поліщук від першого шлюбу Олексій Макаров зізнався, що досі не пробачив мати. Він тримає на неї образу за важке дитинство в інтернаті, куди здала його актриса. Там хлопчику довелося сповна відчути дитбудинківською" життя - терпіти побиття, жорстокість та знущання.

Любов Поліщук з сином Олексієм

«Інтернат – це збіговисько не хуліганів, а нещасних дітей, які п'ять днів на тиждень проводять у казенному домі та на казенних харчах. У московському інтернаті № 16, де я навчався, були «прекрасні» педагоги. Я думаю, по трьох-чотирьох вихователям, як пити дати, кримінальна стаття плаче. Просто, коли були маленькими, ми не знали, що за те, що вони роблять, треба садити. Ми сприймали побиття і різні інші речі, про які просто не хочеться згадувати, як щось належне», - з жахом згадує Олексій.

Зазначимо, що актриса віддала сина на виховання до інтернату, коли працювала в Московському мюзик-холі. Тоді вона робота наізнос і рішення було вимушеним заходом. Спочатку дівчина намагалася брати сина з собою на гастролі, але довго так тривати не могло. Пізніше в інтерв'ю одній з причин Любов назвала відсутність власного житла.

Популярні новини зараз

Улюблениця султана: як насправді виглядала найкрасивіша жінка гарему Сулеймана I

«Плечі плавчихи, а ноги страуса»: Волочкова опозорилася на тлі прими-балерини Уляни Лопаткіної

«Колеться нескінченно. Вже не впізнати»: Пресняков-молодший показав свою дружину Наталю Подільську

Екс-суддя «Танцюють всі!» Тетяна Денисова прокоментувала залежність від відносин

Показати ще

Олексій Макаров і Любов Поліщук

Все своє свідоме життя Поліщук намагалася компенсувати дитині недолік уваги в дитинстві. Артистка чувствала свою провину і всіма способами намагалася її загладити. Проте відносини з Олексієм все-одно не складалися. До самої смерті мати і син перебували в конфлікті.

Зірка серіалу «Моя прекрасна няня» Анастасія Заворотнюк втретє стала мамою

Нагадаємо, що Олексій Макаров - популярний російський актор театру і кіно. Зараз йому 47 років. Найбільш відомий по ролі Бориса Чуханова у "Ворошиловському стрілку". Також знімався в картинах "Про що ще говорять чоловіки" (2011), "Три мушкетери" (2013). У 2019 з його участю вийшов серіал "Пекар і красуня".

Олексій Макаров, син Любов Поліщук

Макаров був трижд одружений. Перша дружина - журналістка Марія Сперанська, друга - артистка балету Ольга Силаенкова, третя - актриса Марія Миронова. Також у чоловіка були неофіційні стосунки з актрисою Вікторією Богатирьової, в яких народилася дочка Варвара.

Дивись відео з Олексієм Макаровим:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн