В кінці жовтня 2019 року на одному з російських каналів стартувало реаліті-шоу «Охлобыстины», яка  розповідає про повсякденне життя популярного актора та сценариста Івана Охлобистіна і його великої родини — дружини Оксани і шістьох дітей Василя, Сави, Анфіси, Євдокії, Варвари і Іоанни.

Іван Охлабыстин з дружиною Оксаною і дітьми

Автори проекту розраховували, що спостерігати за зоряним сімейством буде дуже цікаво. Тим більше що сам Іван і його дружина Оксана Охлобистіна (відома більше, як Арбузова) - колишня актриса, яка заради сім'ї та дітей залишила професію, особистості досить цікаві. Як сказав  в одному з інтерв'ю головний герой проекту: «Ви побачите в цьому шоу те, що ніколи не бачили».

Оксана Охлобистіна

Так і вийшло. В одному з епізодів 46-річну Оксану відправили до стиліста, який повинен був підготувати її до виходу на червону доріжку. Цей момент викликав величезний інтерес у глядачів, так як сама Оксана вже багато років не користується косметикою.

Популярні новини зараз

Улюблена дочка Сулеймана з "Величного століття" Пелін Карахан показала свого чоловіка в реальному житті

В Україну повертається аномальне тепло: відома дата істотного потепління

Спочатку я не помітив різниці в 27 років: Максим Галкін раскыл інтимні подробиці життя з Аллою Пугачовою - про таке краще було мовчати

«Сватів» більше не буде: автор студії «Квартал 95» зробив заяву

Показати ще

Як виглядає дружина Івана Охлобистіна з макіяжем

Як виглядає дружина Івана Охлобистіна з макіяжем

А тепер подивися, що з цього вийшло. Особливо розчулюють слова стиліста, який завдавав макіяж. Він сказав, що Оксана виглядає дуже молодо і обсипав її компліментами. 

Як виглядає дружина Івана Охлобистіна з макіяжем

Оксана Охлобистіна з макіяжем

Оксана Охлобистіна з макіяжем

Дивись відео з Оксаною Охлобыстиной:

Хочемо нагадати, що весь рік Сlutch стежив за виходами перших леді світу на різних прийомах, зустрічах і заходах. Практично всі образи викликали шквал емоцій: в одних випадках щире захоплення, в інших повне розчарування. У підведенні підсумків року, що минає, хочемо згадати найяскравіші найгірші образи перших леді за 2019 рік, які викликали найбільше критики у користувачів Мережі.

Так само нагадуємо, що колишній шеф-кухар Єлизавети II Дарен Мак Грейді в інтерв'ю порталу Yahoo UK Style поділився з журналістами подробицями меню монархів. Відомий  кулінар розповів, які страви воліє королева і порівняв різдвяна вечеря  з військової спецоперацією, яка вимагає місяці ретельної підготовки.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.