59-річна Юлія Тимошенко одна з найяскравіших політиків України, яка завжди викликала до себе величезний інтерес. Ставитися до неї можна по-різному, але не можна не захопитися її вміння красиво і дорого одягатися.

Нещодавно в Мережі з'явилися фотографії, де голова партії «Батьківщина» продемонструвала брендові черевики вартістю рівною двомісячної зарплати пересічного українця. Так, в середині жовтня на  офіційній сторінці в Facebook самого відомого парламентського фотографа Яна Доброносова, з'явилися знімки засідання Верховної Ради, де Юлія Володимирівна сидить у стильних черевиках на високому стійкому каблуці з нової осінньо-зимової колекції відомого бренду Prada.

Тимошенко прийшла в Раду в «диявольських» черевиках

Журналістам «Акценти» вдалося з'ясувати, що за пару цих модних черевиків Тимошенко заплатила 25 тисяч гривень. У цьому можна переконатися, заглянувши на офіційний сайт італійського бренду.

Тимошенко прийшла в Раду в «диявольських» черевиках

Популярні новини зараз

У білій хустині: Тіна Кароль вразила чуттєвими виразом обличчя своїх шанувальників

Нареченого Ольги Бузової Давида Манукяна підловили на зраді з колишньою дівчиною: нарешті показав своє справжнє обличчя

Погода на вихідних 22-23 лютого розчарує українців: в яких областях очікувати найнеприємнішого?

Анастасія Волочкова зізналася, що одного разу з нею зробили в гінекологічному кабінеті – ходити до лікарів більше не буде

Показати ще

Як тільки фотографії з'явилися в Мережі їх тут же почали обговорювати. Багато користувачі відзначили схожість Тимошенко з головною героїнею фільму «Диявол носить Prada" иназвали взуття «диявольською».

"Вау, які боти", "Це жінка, у якої болить спина", "Взуття у неї як завжди - агонь", "не можеш своїй дружині купити, то в колясці будеш всю зиму возити", "є можливість одягатися красиво і дорого, нехай одягається, а не вдає з себе злидаря", "їй, по-вашому, в калошах ходити?", "заздрісники чортові", "може дозволити собі жінка", "з*чка", "яка різниця, якщо людина може собі дозволити, або їй у в'єтнамках і шкарпетках ходити?", "так одягатися депутату в убогій і пограбованої країні - моветон, Меркель на сторінці Яна Доброносова.

 фото: Facebook Yan Dobronosov

Дивись відео по темі:

Нагадуємо, що в Мережі активно обговорюють прибалтійські образи Олени Зеленської. В детальному розборі нових нарядів першої леді беруть участь як професіонали, так і звичайні користувачі. Якщо одним вбрання леді Зе припали до душі, інші знайшли в них масу недоліків.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.