За словами Катерини Кухар, вона добре пам'ятає день, коли вперше побачила Олександра.

«Він заважав мені на верстаті. Я займалася верстатом, а він закрив мені дзеркало, в яке я мала вибудовувати свою позочку, ручку», – наголосила в ефірі «Ранку з Україною» Катерина Кухар.

Катерина Кухар і Олександр Стоянов

Виявляється, на перше побачення з Катею Олександр Стоянов приїхав на «Жигулі». Як каже дівчина, побачивши його машину, вона відразу зрозуміла, що Олександр – це той, хто їй потрібен.

Популярні новини зараз

«Роги наставила і...»: 70-річна Алла Пугачова опально видала давню таємницю про зраду молодому чоловікові – подробиці

Посмішка від вуха до вуха: син Енріке Іглесіаса і Анни Курнікової розчулив Мережа чарівним сміхом (Відео)

Тетяна Брухунова показала «молоді» забави з 74-річним Євгеном Петросяном – пінна ванна і пелюстки троянд

Бурак Озчивит з "Величного століття" стане батьком вдруге

Показати ще

«У мене трошки по-іншому все відбувалося. Тут дівчинка зі столиці, все ніби. Я на перше побачення приїжджаю до неї в штанцях, на «Жигулі», сигара за вухом. Я «підкуповував» повільно – у мене все було розписано, починаючи з булочок, закінчуючи ювеліркою і всім іншим», – розповів Олександр Стоянов.

Віталій Кличко хворий: що відомо про стан мера Києва зараз

Катерина Кухар і Олександр Стоянов

Також Катерина згадала подарунок Олександра, який, однак, не справив на неї потрібного враження.

«Червоне золото вже було не модно, в моді вже жовте. А він мені дарує кулончик. Я, звичайно, розумію, що він на свої останні виручені гроші купує цей кулончик радянського розливу з буквою “До”. Я дівчина закордонна, по закордонах їжджу. А він приносить мені з таким апломбом цей кулончик, – сміється артистка. – Зараз я вже нарешті його «обтесала», привчила».

Незважаючи на те, що разом Катерина та Олександр вже 10 років, одружилися вони лише рік тому. В інтерв'ю каналу «Україна» подружжя розповіли, чому так довго не наважувалися на весілля.

«Десять років ми жартували, що не розписуємося через печатки в паспорті. Ось її скасували – і ми розписалися», – каже Стоянов.

«Стоїть за ним гола»: Ані Лорак викликала бурхливу реакцію на нове фото

Свадьаб Катерини Кухар і Олександра Стоянова в прямому ефірі

Втім, для пари принципово тільки одне – бути щасливими.

«Просто у нас таке розуміння і відчуття, що якщо судилося бути разом, то неважливо – діти свої, чужі – пара буде разом. Якщо ні, то навіть свій дитина ніколи не утримає чоловіка поруч з жінкою, яку він перестав любити. Ми повінчалися, коли я була в положенні», – розповіла Катерина Кухар.

Дивись інтерв'ю з Катериною Кухар:

Всі сходяться на думці - справжня прикраса жінки - її розкішне волосся. Переходь по посиланню, вибирай свій ідеальний відтінок для фарбування і створюй яскраві образи, адже моду диктуєш ти!

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн