33-річна співачка Ольга Бузова нарешті знайшла своє щастя, і поїхала разом з коханим в Таїланд насолоджуватися відпочинком. Вони разом публікують в Instagram пости, в яких діляться з шанувальниками публічними проявами почуттів. 

Вчені довели, що какао здатне подолати небезпечну хворобу

Популярні новини зараз

«Роги наставила і...»: 70-річна Алла Пугачова опально видала давню таємницю про зраду молодому чоловікові – подробиці

Захлеснуло пристрастю: 70-річна Надія Бабкіна, не соромлячись публіки, затиснула в обіймах молодого коханця (ФОТО)

Бурак Озчивит з "Величного століття" стане батьком вдруге

Лера Кудрявцева розсекретила таємного сина Дмитра Шепелєва – про це не знала навіть Жанна Фріске

Показати ще

Але багато хто впевнені, що давно не була у відносинах Ольга Бузова ні за що не відпустить Давида Манукяна, хоч багато хто вважає, що той лише використовує співачку для зростання популярності в соціальних мережах. У нього зараз на сторінці в Instagram 10 мільйонів передплатників, які з'явилися, коли стало відомо про його можливий роман з Ольгою Бузової.

Ольга Бузова і Давид Манукян

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Виявляється, що в рідному місті Манукяна Новосибірську у судових приставів є цілий список виконавчих проваджень, які багато років ще не закриті. У загальній сумі В Манукяна близько мільйона рублів боргу (приблизно 400 тис. грн). 

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Ольга Бузова і Дава

З-за таких подробиць багато почали припускати, що Манукян разом з Ольгою Бузової лише з-за грошей. Невідомо, які справжні наміри у 26-летего Давы, який явно відчув переваги відносин з відомою багатою жінкою, а вона, до того ж, готова на все, щоб не втратити любов.

Дивись відео по темі: 

Бузова з Манукяном насолоджуються одне одним у новій квартирі співачки, так як у Манукяна немає грошей на нерухомість. Мабуть, Ольга Бузова хоч і мала досить грошей, але навіть їй не вистачило коштів на дорогі меблі, так як користувачі Мережі помітили на знімках Бузової щось дивне, схоже на бруд, як ніби це стара річ. Виявляється, що Ольга Бузова швидше за все закупила в квартиру меблі, яка вже була у використанні, щоб заощадити. Щоб подивитися на ці знімки, переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн