Юрист-кримінолог Ганна Маляр на особистій сторінці в Facebook розповіла про всіх тонкощах нового законопроекту:

  Закон передбачає збільшення розмірів покарання аж до довічного позбавлення волі за повторне вчинення сексуального насильства щодо малолітньої особи.

Ідея таких змін НЕ полягає в банальному збільшення покарання. Завдання такої норми - ізолювати особу, яка повторно гвалтує малолітніх, від вільного доступу до потенційним жертвам. Позбавлення волі не виправляє людину, а навпаки, може зробити з нього вже закоренілого злочинця.

В Україні ввели реєстру педофілів

Популярні новини зараз

Сучасний гардероб «старіючої Барбі»: 48-річна Кудрявцева похвалилася новим одягом

Знайшли пухлину: Алла Пугачова розповіла, що з нею трапилося і чому останнім часом почала дивно виглядати

Дружина Потапа з'явилася на публіці в напівпрозорому топі

Коханка Меладзе показала соковиті вигини у білизні і панчохах: Брежнєва скрипить зубами від заздрості

Показати ще

Помилковою є гіпотеза, що посилення покарання за сексуальне насильство над дітьми призведе до збільшення вбивств дітей, нібито тому що насильникові не буде що втрачати - покарання за вбивство та зґвалтування дітей однакові.
насправді, в цій гіпотезі змішали дві абсолютно різні категорії злочинців - ті, які вбивають жертву після сексуального насильства і ті, які тільки роблять сексуальне насильство. Насправді, і перше, і друге не зупиняє наявність покарання, тому що злочинець, який вбиває після сексуального насильства чи ґвалтує без вбивства - зазвичай розраховує на те, що не буде викрито правоохоронцями. По-друге, ґвалтівники дітей - це не грабіжники, які вбивають свідків. Це зовсім інша мотивація і фактори вчинення злочину. З насильниками дітей така логіка не працює.

Джип Юзика з «Слуги народу» заблокував рятувальникам проїзд до згорілого коледжу в Одесі

Введення Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи. Це НЕ реєстр педофілів. За ознакою педофілії (психічної хвороби) ніхто не буде вносити людей до реєстру.

В Україні ввели реєстру педофілів

Мета реєстру і цих змін полягає в тому, щоб перед прийняттям людини на роботу в дитячий заклад і на роботу з дітьми в сім'ю була можливість перевірити, чи було особу раніше засуджено за статеві злочини щодо малолітніх. Якщо така особа НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ працювати з дітьми, то ніхто до цього реєстру стосовно нього не буде робити ніяких запитів.

Нагадаємо, раніше уукраїнського журналіста побили в Миколаєві.

Дивись відео про законопроект:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн