Дочка Анастасії Волочкової та її колишнього чоловіка Ігоря Вдовіна провела зимові канікули не в Таїланді з матір'ю, а в Гельсінкі, де була Олена Миколаєва – нова кохана її батька. Олена Миколаєва працює телеведучою на "Ранок Росії". На диво, у неї відмінні стосунки з дочкою Анастасії Волочкової Аріадною. 

Аріадна з батьками

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

В Гельсінкі Аріадна з Оленою разом добре провели час. На доказ цього папараці надали цей знімок: 

Аріадна і Олена Миколаєва на прем'єрі фільму

Популярні новини зараз

Вчені відтворили зовнішність 18-річної дівчини, яка жила 9000 років тому

Супермодель Алла Костромічева вперше показала чоловіка: не красень

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

Екс-суддя «Танцюють всі!» Тетяна Денисова прокоментувала залежність від відносин

Показати ще

Вчені довели, що какао здатне подолати небезпечну хворобу

У свою чергу, Анастасія Волочкова намагається робити вигляд, що з дочкою у неї хороші стосунки, тому вона показала користувачам Мережі в Instagram старий знімок з Аріадною: 

Топ-5 цікавих фактів про зморшки, які назавжди змінять твоє уявлення про старіння

Також балерина пояснила відсутність дочки в своєму будинку тим, що школа Аріадни знаходиться ближче до дому Ігоря Вдовіна, тому постійно живе з ним.

Також у своїй книзі "Плата за успіх" Анастасія Волочкова розповіла, що Аріадні буває в школі важко спілкуватися з товаришами, тому що на ній клеймо з-за того, що вона "дочка Волочкової". Але балерина впевнена, що це все підступи заздрісників.

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Анастасія Волочкова поїхала в Таїланд, щоб провести там відпустку зі своїм таємничим коханим. Ця людина засвітився з балериною, і його фото в Мережу злили. Однак, балерина продовжує його приховувати від громадськості, навіть коли його всі бачили. Балерина відкрито вийшла зі своїм коханцем на концерт "Мумій Троль", де їх вже чекали шанувальники, які непомітно парочку сфотографували і відправили це в закритий Телеграм-канал. Щоб подивитися, як виглядає коханець Анастасії Волочкової, переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн