Нові зміни в трудовому законодавстві убезпечили працівників від життя впроголодь при звільненні. Тепер виплати при звільненні за деякими статтями і в залежності від терміну роботи будуть набагато більше.

Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства заявив про те, що зміни в трудовому законодавстві зобов'язують роботодавця при звільненні виплатити працівникові компенсацію у два рази більше, ніж це було прийнято раніше.

Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Закон про реєстр педофілів: експерт розповіла про його тонкощі та переваги

Таким чином, тепер виплати будуть не в розмірі заробітних плат за один або два місяці, а у розмірі зарплати за три-чотири місяці.

Популярні новини зараз

Ігор Кондратюк чесно розповів про хабарі на" Караоке на Майдані": "Є якийсь слушок..."

Дан Балан буде в люті: вагітна Кароль вигнулася на сцені в пікантній позі, показавши справжню пристрасть

Улюблена жінка і муза Олега Винника! Ефектна Таюне перетворилася до невпізнання- " куди поділися шикарне волосся?"(ФОТО)

Мама Дана Балана дуже щаслива: вагітна Тіна Кароль прикрила кругленький живіт (фото)

Показати ще

Міністр підкреслив, що таке підвищення компенсації пов'язано з тим, що українцям для пошуку нової роботи вимагається в більшості випадків не менше трьох-чотирьох місяців. Саме цей термін і врахували, вносячи зміни у трудове законодавство.

Проте розмір суми компенсації залежить від того, який термін працівник пропрацював в компанії. Так, наприклад, якщо людина пропрацювала в організації від одного до п'яти років, то його компенсація буде у розмірі зарплати за два місяці. А якщо термін служби складає від п'яти до десяти років, то компенсація збільшується до розміру заробітної плати за три-чотири місяці.

Міністр Тимофій Милованов підкреслив, що зараз дуже легко звільнити будь-якого співробітника — досить просто провести реорганізацію. Однак, зміни в трудовому законодавстві свідчать про те, що тепер в незалежності від того, була реорганізація або її не було, роботодавець змушений виплатити звільненому працівникові компенсацію. Розмір виплат залежить від того, який термін співробітник пропрацював в організації.

2020-2021 навчальний рік стане Роком математики в Україні: Гнна Новосад звернула увагу на проблеми

Нагадаємо, раніше ми писали, що МАУ провели брифінг у Борисполі. Так, представники компанії авіаперевізника повідомили, що поки не можуть коментувати причину катастрофи, так як не володіють точними даними. Відомо, що поруч з місцем аварії був знайде бортовий самописець. Після розшифровки "чорного ящика", фахівці сподіваються з'ясувати причину катастрофи. 

Також ми розповіли, щощо розбився в Ірані літак МАУ виконував по 3-4 рейси на день. Зараз на місці катастрофи працюють рятувальники, пожежники, преса. За останньою останніми даними, стало відомо, що незадовго до аварії літак виконував кожен день по 3-4 рейси, що не відповідало техніці експлуатації а також безпеки.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. 7 років дорослішала в комі: що відбувається з Машею Кончаловською, дочкою Андрія Кончаловського та Юлії Висоцькою.

  2. Купальник врізався в інтимне місце. Вагітна Настя Каменських показала неоднозначне фото.

  3. У самому розпалі довгоочікуваного літа ми розповіли, що значить SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Дан Балан ось-ось стане татком. Вагітна Кароль засвітила помітно округлу фігуру.

  5. Джамала, яка нещодавно народила, похвалилася модною стрижкою. Короткий боб з чубчиком їй до лиця.

  6. Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик - на карантині часу даремно не втрачали.