На жаль, на даний момент існує лише один офіційний портрет Міхрімах-султан. Його авторство належить венеціанському художнику Тіцианом. Неможливо точно сказати, чи писав художник цю роботу з натури або спираючись на розповіді про зовнішність дівчини, як це часто бувало в ті врмена.

Портрет Міхрімах, написаний у 1555 році

До моменту написання портрета Міхрімах виповнилося 33 роки. Багатий наряд, корона, прикраси - все це говорить нам про те, що над гардеробом Міхрімах працювали кращі кравці, а для пошиття використовувалися тільки дорогі тканини зі складними візерунками. За вылезшим з-під головного убору пасмами можна впевнено сказати, що у Міхрімах були хвилясті світло-русяве волосся.

Вчені показали, як насправді виглядали наложниці султанського гарему

Популярні новини зараз

У весільній атмосфері: дружина Олега Винника опублікувала фото в білій сукні і з посмішкою на обличчі

Назавжди зреклася дочки: збожеволіла від горя Любов Успенська сказала страшні слова на адресу Тетяни Плаксіної

Пішов з ганьбою Дмитро Шепелєв вже знайшов нове джерело доходу: Катерина Тулупова не в захваті - всі подробиці

Ледь жива: 70-річна Алла Пугачова показала перетягнуте пластикою обличчя і майже лису голову

Показати ще

Пелін Карахан в ролі Міхрімах

Сучасники писали, що пані мала довгим волоссям з золотистим відтінком. Риси обличчя Міхрімах м'які, шкіра кремового відтінку, акуратний маленький рот і прямий ніс.

Вчені показали, як насправді виглядала легендарна Роксолана

Швидше за все, дочка падишаха була більше схожа на батька, ніж на матір. Однак точно сказати складно, адже достовірних портретів Роксолани до наших днів не збереглося.

Ймовірний портрет Хюррем-султан

Дивись відео по темі:

Також читай про те, що Мехмед VI Вахідеддін став останнім султаном у шестівекової історії Османської імперії. Як і його попередники, падишах мав гарем, а його фаворитками стали п'ять жінок. Історики оприлюднили архівні фото дружин останнього османського султана Мехмеда VI. Як виглядали гаремные красуні в реальному житті дивись тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн