Після чуток про від'їзд в Таїланд і навіть втечу з лікарні, на свято Хрещення Петро Чернишов пройшов церкву разом з дочкою Анастасії Заворотнюк Ганною Заворотнюк, які вирішили за традицією свята взяти в церкві освяченої хрещенської води.

Анастасія Заворотнюк

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Але з людьми, який також пішли по воду, вони відмовилися розмовляти, а тим більше, розповідати про що-небудь.

Анастасія Заворотнюк з Петром Чернишовим і дочкою

Вчені довели, що какао здатне подолати небезпечну хворобу

«Довго в храмі вони не затримувалися, набрали і відразу поїхали. Будемо сподіватися, що Насті стане краще – від води, чи від підтримки близьких, адже вони приклад мужності для багатьох родин, які зіткнулися з цією бідою», - розповів один знайомий, який бачив у церкві родичів Заворотнюк.

Анастасія Заворотнюк

Зазначимо, що нещодавно ми писали, що хвора на рак Анастасія Заворотнюк довгий час перебувала в лікарні, а кілька днів тому її випасали звідти, але більше її ніхто не бачив. У Мережі почався навіть скандал, коли була оприлюднена фотографія, на якій  була жінка, зовні дуже схожа на Заворотнюк, і вона відпочивала на пляжі в Таїланді.

Злий рок: добірка королев краси, які трагічно закінчили життя (ФОТО)

А Чоловік хворий Анастасії Заворотнюк і Петро Чернишев опинився у дуже скрутному становищі. Всупереч чуткам про разыгранном раку актриси, ніхто не сумнівається, що Анастасія Заворотнюк хвора, нехай і не смертельно.  

Дивись відео по темі: 

Хвора на рак Анастасія Заворотнюк в останній раз зверталася до своїх фанатів на Новий рік, точніше, родичі передали публіці її слова. Рідні Заворотнюк передали, що актриса бажала фанатам миру і любові, а також повідомила, що у неї все в порядку. Однак після цього, у багатьох закрався сумніви з приводу правдивості цієї історії з раком. Щоб дізнатися, що збентежило шанувальників актриси, читай по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн