Тетяна Навка є давньою колегою чоловіка хворий Анастасії Заворотнюк Петра Чернишова, який є популярним фігуристом. Вони разом працюють досить довго, тому знають багато таємниць один одного.

Тетяна Навка в Instagram

Злий рок: добірка королев краси, які трагічно закінчили життя (ФОТО)

Тетяна Навка в Мережі розповіла, чому Петро Чернишов прийняв рішення стати фігуристом.

Петро Чернишов з дружиною

Популярні новини зараз

В Україну повертається аномальне тепло: відома дата істотного потепління

Христина Асмус випадково засвітила побої на обличчі після того, як зустрілася з Давидом Манукяном - Гарік Харламов виявився поганим чоловіком (ФОТО)

У Катерини Кухар і актора «Вечірнього кварталу» є спільна дитина!

Вона була ще дитиною: колишній Ані Лорак розповів про перший постільний досвід співачки

Показати ще

Тетяна Навка розповіла в Мережі, що її колега Петро Чернишов став фігуристом лише за наполяганням батьків, так як він порахували, що хлопчикові краще дається фігурне катання, ніж хокей.

Петро Чернишов

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

У той час Петро вирішив прислухатися до думки батьків і стати фігуристом. Але якби не батько з матір'ю, то в житті Чернишова все було б по-іншому.

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

Зазначимо, нещодавно ми писали, що після чуток про від'їзд в Таїланд і навіть втечу з лікарні, на свято Хрещення Петро Чернишов пройшов церкву разом з дочкою Анастасії Заворотнюк Ганною Заворотнюк. Вони вирішили за традицією свята взяти в церкві освяченої хрещенської води.

Дивись відео по темі: 

Хвора на рак Анастасія Заворотнюк в останній раз зверталася до своїх фанатів на Новий рік, точніше, родичі передали публіці її слова. Рідні Заворотнюк передали, що актриса бажала фанатам миру і любові, а також повідомила, що у неї все в порядку. Однак після цього, у багатьох закрався сумніви з приводу правдивості цієї історії з раком. Щоб дізнатися, що збентежило шанувальників актриси, читай по посиланню.

Також читай, що відбувається, і де зараз актриса – незрозуміло. Співробітники преси провів своє розслідування. Вони дізналися, що одна працівниця клініки може розповісти, що відбувалося в лікарні в останні дні перед зникненням хворий. Тому що хвора на рак Анастасія Заворотнюк довгий час перебувала в лікарні, але кілька днів тому її випасали звідти, але більше її ніхто не бачив.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн