Після виходу в світ турецького серіалу "величне століття", мільйони глядачів по усьому світу стали цікавитися реальним життям і долею головних героїв. 

Герої серіалу величне століття

Роль Хатидже-султан, ймовірною подружжя Ібрагіма-паші (достеменно невідомо, чи були у них серйозні відносини) у турецькому серіалі зіграла актриса Сельма Эргеч. Однак в житті улюблена сестра падишаха виглядала дещо інакше.

Вчені показали, як насправді виглядала найкрасивіша наложниця султана Сулеймана I

Популярні новини зараз

Зарослі брови і почервоніння на шкірі: як виглядає дружина Потапа на карантині без допомоги візажистів та перукарів

«Блакитна феєрія»: Філіп Кіркоров розповів правду про свою небесної орієнтації - все, що відомо зараз

По стопах Самойлової: екс-чоловік Собчак вирішив навести лад зі "старою красунею"

Сестра померлої Жанни Фріске показала засмаглі форми у водах океану – Шепелєв знову в ударі (ФОТО)

Показати ще

Сельма Эргеч в ролі Хатидже-султан

Так як в реальному житті Хатидже не зіграла значної ролі в історії Османської імперії, її достовірних портретів практично не залишилося. Втім, вчені припускають, що на цих двох картинах (нижче) зображена саме Хатидже-султан.

Ймовірний портрет Хатидже-султан

Вчені показали, як насправді виглядав легендарний султан Сулейман I

Ймовірний портрет Хатидже-султан

Дивись відео по темі:

Також читай про те, що Мехмед VI Вахідеддін став останнім султаном у шестівекової історії Османської імперії. Як і його попередники, падишах мав гарем, а його фаворитками стали п'ять жінок. Історики оприлюднили архівні фото дружин останнього османського султана Мехмеда VI. Як виглядали гаремные красуні в реальному житті дивись тут.

Як відомо, сучасні технології дозволяють нам дізнатися більше не тільки про майбутнє, а й про минуле.  Вчені відтворили зовнішність легендарної Нефертіті з допомогою 3D-сканування. Виявилося, що єгипетська цариця зовсім не була красунею. Робота проводилася в Університеті Брістоля (University of Bristol) під керівництвом єгиптолога Ейден Додсон (Dr Aidan Dodson). Сам бюст зробила палеохудожница Елізабет Дейнс (paleoartist Elisabeth Daynes). Побачити, як насправді виглядала Нефертіті, тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн