У серпні 2019 року в Мережі заговорили про те, що у зірки «Будинки-2» Ольги Бузової новий роман з блогером Давидом Манукяном. Після того, як  Давид знявся в її кліпі, у мережі стали з'являтися їх спільні відеоролики. А в грудні Бузова вже офіційно підтвердила свій новий роман:

"Ми живемо разом. Я пропустила літери "У" та "Р". І до мене прийшов "План Д". Його звуть Давид", – сказала вона в ефірі шоу "План Б" Тимуру Батрутдинову.

А нещодавно  Бузова з новим коханим вирушила на відпочинок, звідки публікувала багато фотографій в купальнику.

Ольга Бузова

Тоді її шанувальники і помітили, що груди артистки трохи збільшилася. Це  стає очевидним, якщо порівняти дві фотографії: до і після зустрічі з Манукяном.

Популярні новини зараз

Дружина Потапа змінила зовнішність: Настя Каменських збільшила губи і відростила густі брови - фото

"Вона ж без одягу": Настя Каменських показала відео з дружиною Позитива з ванної

Дан Балан вперше показав дітей: хлопчик і дівчинка (відео)

Породи собак, які заборонені в Україні: 40 порід визнані найнебезпечнішими

Показати ще

Ольга Бузова до і після зустрічі з Давидом Манукяном

Деякі передплатники впевнені, що  заради нових відносин Бузова  зважилася на пластику грудей. Деякі навпаки, припустили, що справу вдало підібраному купальнику. А ти як вважаєш?

Дивись відео по темі: 

Бузова з Манукяном насолоджуються одне одним у новій квартирі співачки, так як у Манукяна немає грошей на нерухомість. Мабуть, Ольга Бузова хоч і мала досить грошей, але навіть їй не вистачило коштів на дорогі меблі, так як користувачі Мережі помітили на знімках Бузової щось дивне, схоже на бруд, як ніби це стара річ. Виявляється, що Ольга Бузова швидше за все закупила в квартиру меблі, яка вже була у використанні, щоб заощадити. Щоб подивитися на ці знімки, переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн