Після зйомок у фільмі «Текст» Христина Асмус хоч  і робить вигляд, що з чоловіком у неї все добре, але ряд очевидних фактів видає в цій парі розлад.

Христина Асмус

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

Нещодавно на врученні премії «Золотий Орел» Гарік підходив до дружини всього лише кілька разів, намагаючись тримати максимальну дистанцію.

Stories з профілю Асмус

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

 Христині Асмус так і не дали премію, але чоловік ніяк на це не відреагував. Цікаво, що в той момент Христина Асмус підтримав Іван Янковський – колега актриси скандальної сцені з «Тексту». Такий контакт міг остаточно роздратувати Харламова, який втомився від ролі «рогоносця». 

Христина Асмус і Іван Янковський

Відзначимо, що зараз Гарік і Христина Асмус займаються різними проектами, їх тепер мало що об'єднує в житті. Хоч спочатку Гарік знайшов у собі сили сказати, що розуміє дружину і її роботу, яка буває деколи дуже специфічною, але зараз він став триматися від неї подалі, і це почали помічати все.

Деякі впевнені, що в цій парі все йде до розлучення. Ще частина публіки засуджувала Христина Асмус, коли вона почала відносини з Гаріком, тому що тоді він був ще одружений. Після весілля все одно знайшлися ті, хто пообіцяв, що Христині все повернеться бумерангом.

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Зазначимо, нещодавно ми писали, що Христина Асмус розповіла передплатникам, що Настя (її дочка) брала участь у виставі "Лускунчик", після якого актриса сподівалася, що дочка не стане актрисою. На думку Христини Асмус, акторська професія не найкраща, тож вона не радить її Насті. Щоб почитати про це докладніше, переходь по посиланню. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що не так давно з-за дочки Христини Асмус стався скандал, так як один передплатник необережно пожартував з дівчинкою, сильно образивши Христина Асмус. Справа в тому, що актрисі досі не можуть забути сцену з фільму "Текст", постійно нагадуючи про це в будь-який момент. Щоб почитати про злий жарт, переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн