Анжеліка Варум в одному з інтерв'ю розповіла про свою доньку, яка живе в США вже багато років. Єлизавета Варум в США почала займатися музикою, а в 12 років вже виступала в місцевих школах з товаришами у групі «Without Gravity» ("Без тяжіння").

Дочка Анжеліки Варум Єлизавета

Також співачка розповіла, що її донька дуже музикальна особистість, і Єлизаветі легко визначити, наскільки людина володіє масштабом творчості.

Анжеліка Варум з дочкою

Але також Анжеліка Варум сказала, що не рада за дочку  повністю. Вона відповіла також, чому: «Як мамі мені дуже шкода мою дівчинку-тростиночку, якої все життя треба буде доводити світові свою спроможність у такій непростій справі, як музика».

Популярні новини зараз

"Спритний язичок Варнави в дії": Філіп Кіркоров оприлюднив пікантне фото телеведучої

29 років, а фігура як у 10: Олена-Крістіна Лебідь похвалилася худими формами в купальнику

«Колола гормони в живіт»: після випадку з Заворотнюк Лєра Кудрявцева відверто розповіла про ЕКО

Породи собак, які заборонені в Україні: 40 порід визнані найнебезпечнішими

Показати ще

Анжеліка Варум

Також Варум впевнена, що її дочка чекає низка проблем, якщо вона вибере творчість. Анжеліка Варум так вважає, тому що вже пройшла свій музичний шлях.

Нещодавно ми писали про те, що з Єлизаветою була історія, коли вона зустрілася з хлопцем, який не сподобався Агутіна. Незабаром Ліза його кинула, але потім знайшла хлопця-кубинця на ім'я Марк, який був музикантом. Він подобався Агутіну, як людина, і тепер жалкує про те, що їм з Лізою довелося розлучитися. "Я дуже чекаю онуків", - зізнався Агутін. Докладніше про це ти можеш прочитати тут.

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що ще 50 років тому люди мали зовсім інші уявлення про красу. Яскравий показник, це конкурси краси. До слова, перший такий конкурс відбувся в 1955 році в США. З тих пір навіть збереглися знімки учасниць і однієї переможниці. Як виявилося, дівчата тих часів не мали таку зовнішність, яку мають сучасні власниці корон. "Зараз таким корони не дають", – можна сказати, але тоді світ ще нічого не знав про пластичної хірургії, з допомогою якої "наводять красу". Щоб подивитися на фотографії королев краси минулого тисячоліття, переходь по посиланню.  

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.