«Собібор» – художній фільм, який розповідає про масову втечу з концтабору під керівництвом лейтенанта Олександра Печерського.  Фільм назвали за найменуванням того табору, який знаходився на території Польщі.

Кадри з фільму «Собібор»

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

У цій картині Костянтин  Хабенський зіграв головну роль, але також був режисером і сценаристом картини. Для нього це був перший досвід як творця фільму.

Кадри з фільму «Собібор»

Популярні новини зараз

Пішов з ганьбою Дмитро Шепелєв вже знайшов нове джерело доходу: Катерина Тулупова не в захваті - всі подробиці

Продовжить отруювати життя Шепелєву з Тулупової: сестра Жанни Фріске прогулялася на пляжі в купальнику – змусила всіх втратити дар мови (ФОТО)

Нова конкурентка Каменських: дружина Олега Винника в ультракоротком міні засвітила ідеальну фігуру

Весна принесе сюрпризи: прогноз синоптиків на березень багатьох засмучує

Показати ще

Це достовірний історичний факт, що за весь період Другої Світової війни втеча з Собібора був унікальним вдалим втечею з концтабору, завдяки якому в'язні знайшли відняту свободу.
Цей фільм про те, що людські дух, воля і надія можуть жити серед найгірших життєвих ситуацій.

Кадри з фільму «Собібор»

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Прем'єра фільму відбулася 3 травня 2018 року. За жанром ця картина – військова драма про голокост. Варто звернути увагу, що фільми з подібним сюжетом вже існують. Вони називаються «4 дня в травні» Ахіма Борріса , «Собібор, 14 жовтня 1943 року, 16 годин» Клода Лацмана, а також «Втеча з Собібора» Джека Голда.

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Фільм знімали в Литві, а креслення і виготовляли декорації ті люди, які брали  участь у розкопках території, де колись знаходився той табір.

Перший показ цього фільму пройшов у Ростові-на-Дону – рідному місті Олександра Печерського.

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що ще 50 років тому люди мали зовсім інші уявлення про красу. Яскравий показник, це конкурси краси. До слова, перший такий конкурс відбувся в 1955 році в США. З тих пір навіть збереглися знімки учасниць і однієї переможниці. Як виявилося, дівчата тих часів не мали таку зовнішність, яку мають сучасні власниці корон. "Зараз таким корони не дають", – можна сказати, але тоді світ ще нічого не знав про пластичної хірургії, з допомогою якої "наводять красу". Щоб подивитися на фотографії королев краси минулого тисячоліття, переходь по посиланню.  

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн