Руслан Сенічкін став чарівником проекту Здійсни мрію. Разом з командою проекту і представником мережі магазинів " ЄВА, він вирушив до Стамбула, щоб показати Олені, де жили султани Османської імперії і відвідати місця, де знімалися деякі сцени відомого турецького серіалу «величне століття. Роксолана». Здійснення мрії також сприяло Генеральне консульство України в Стамбулі.

«Мрії збуваються - це головне. У Олени була мрія поїхати в Стамбул. Вона справжня фанатка серіалу «величне століття. Роксолана». І вона дуже хотіла пройтися по доріжках тих акторів, героїв історії, які вона бачила в серіалі. Ми здійснили її мрію і приїхали в Стамбул. Вона побачила палаци - Долмабахче, Топкапи, Собор Святої Софії (його ще називають Айя-Софія - прим.ред.) Два моря - Мармурове і Чорне, протоку Босфор».

Руслан Сенічкін

«Сніданок з 1+1» побили рекорд, зібравши 1 300 000 гривень під час благодійного марафону

Популярні новини зараз

Пішов з ганьбою Дмитро Шепелєв вже знайшов нове джерело доходу: Катерина Тулупова не в захваті - всі подробиці

Хвороба в неї була ще 10 років тому: вперше названа причина хвороби Анастасії Заворотнюк – всі подробиці

Нова конкурентка Каменських: дружина Олега Винника в ультракоротком міні засвітила ідеальну фігуру

Він помер: актриса серіалу "Свати" повідомила про непоправну втрату

Показати ще

Під час подорожі Олена познайомилася з дуже багатьма людьми, близькими їй за духом. Ведучий Сніданок з 1+1 " Руслан Сенічкін провів Урок мрій для українського суспільства на свято Святого Миколая, який був організований Генеральним консульством України в Стамбулі.

«Важливо - тут є українці, які пов'язали своє життя з Туреччиною, Стамбулом, але найголовніше, що вони залишаються близькими з Україною, незважаючи на величезну відстань. Протягом незабутніх 3-х днів Олена отримала ті емоції, які дозволяють їй трохи більше радіти життю. Ми повернулися в Київ, у свої будні, але ця турецька казка запам'яталася їй на все життя», - додав Руслан Сенічкін.

Руслан Сенічкін

Також Руслан розповів, що сам він вже не перший раз був у Стамбулі і завжди турки до нього звертаються турецькою мовою і приймають за свого.

- «Я відвідав Стамбул четвертий раз. І завжди помічав, що турки звертаються до мене на турецькому мовою: як знайти той чи інший магазин, як краще пройти до тієї вулиці. Я себе тут в Туреччині, в Стамбулі, відчуваю своєю людиною. І так як вже тут не вперше, і знаю деякі цікаві місця, я постарався Олену максимально інтегрувати в цей інтенсивний ритм життя Стамбула. Їй дуже сподобалося - емоції, море, архітектура, їжа, погода, турецьке сонце, воно інше, більш теплий дощ, навіть якщо він і йде, то він теплий», - зізнався Руслан Сенічкін.

Велике інтерв'ю Руслана Сенічкіна: про турецькі коріння, психи на кухні і відхід з "Сніданку"

Цікаво відзначити, що відомий директор турецької кондитерської фабрики Karaköy Güllüoğlu - Надир Гюлле, де роблять пахлаву, теж сприйняв нашого Руслана Сенічкіна за турка.

Під час екскурсії в кондитерській, де Надир Гюлле проводив екскурсію для Олени і розповідав їй секрети виготовлення турецької пахлави, дозволив  не тільки їй розкачати тісто, але і Сенічкіну, а потім сказав:

«Схоже, що в тебе є турецькі коріння. Працюєш з тестом, як справжній уста. Уста - це майстер високого рівня, який робить щось руками. У мене працюють тільки уста й справжні майстри».

Руслан Сенічкін з Альоною

Нагадаємо, підопічна проекту Здійсни мрію 15-річна Альона Некрасова мріяла побачити, як жила дружина султана Сулеймана I, українка Хюррем Султан, палац Топкапи, і відвідати Стамбул. Дівчина також захоплюється серіалом «величне століття. Роксолана» знає всіх героїв цього серіалу, може передати всю сюжетну лінію, миттєво змінюючи інтонацію, жести і міміку залежно від ролі або описаної дії. Спеціально для арт-марафону #моядитячамрія Олена намалювала свою заповітну мрію - побувати в Стамбулі в місцях зйомок улюбленого серіалу. На малюнку дівчинка зобразила сади палацу Топкапи - головної резиденції султана Сулеймана І. Також Олена захоплюється всій турецькою культурою. Їй подобаються турецький архітектура, живопис і навіть кухня. Тому поїздка в Стамбул стала для дівчинки великою радістю.

Бурякові мафіни з сиром від Руслана Сенічкіна в «Правилах Сніданку»

Дивись відео по темі:

Не забудь подбати про волосся, які страждають від холоду не менше, ніж шкіра. Дивись ТОП-3 маски для догляду за волоссям взимку. Також стеж за новинками декоративної косметики, які підірвали тренди 2019-2020. Ми підготували для тебе ТОП-3 універсальних продукту для макіяжу очей. З ними ти зможеш створити як денний, так і вечірній образ.

Всі сходяться на думці - справжня прикраса жінки - її розкішне волосся. Переходь по посиланню, вибирай свій ідеальний відтінок для фарбування і створюй яскраві образи, адже моду диктуєш ти!

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн