На перший погляд, життя Аліни Тихонової – ідеальна картинка. Жінка, чиє дитинство було далеко не безхмарним, твердо намірилася зробити все, щоб її власні діти росли в ідеальній сім'ї. Вона готова закрити очі на те, що її чоловік, регулярно дарує шикарні букети, тиран і деспот, донька відсторонена і пов'язана з поганою компанією, син мовчки страждає, виконуючи безглузді забаганки батька, а свекруха її не поважає. Але Аліна впевнена – у всіх свої недоліки, і вона буде терпіти побої чоловіка, щоб не повторити долю матері, яку вона приховує від власних дітей, тому що та не вписується в ідеальну картинку.

Кадр з фільму

Все закінчується в той день, коли чоловік піднімає руку на сина, мало не вбиває саму Аліну, а дочка йде з дому. Аліна розуміє, що всі її плани рухнули і треба рятуватися.

«Я вибрав шлях в один кінець»: Олексій Суханов про дитинство, переїзд в Україну і ставлення до гомосексуальності

Популярні новини зараз

У весільній атмосфері: дружина Олега Винника опублікувала фото в білій сукні і з посмішкою на обличчі

Колишня дружина Потапа в бікіні продемонструвала фігуру, якої немає в Каменських

Ані Лорак вперше показала обличчя без макіяжу: не таке, як на фото в соцмережах

Пішов з ганьбою Дмитро Шепелєв вже знайшов нове джерело доходу: Катерина Тулупова не в захваті - всі подробиці

Показати ще

За словами одного з продюсерів картини Ігоря Волкова, на жаль, домашнє насильство зустрічається в сучасному світі не так вже рідко. А піднімати подібні соціальні теми необхідно – в першу чергу для того, щоб не допустити таких ситуацій в майбутньому.

«З одного боку, ця тема болюча, а з іншого – ми зараз живемо в сучасному суспільстві, коли багато стало відкритим. Ще 20-30 років тому про таке говорити було неприємно і соромно, але зараз люди перестали боятися, про подібних випадках говорять вголос, у тому числі ці теми піднімаються на екрані, – коментує Ігор Волков. – Роль чоловіка-деспота втілив актор Тарас Кузьмін. Начебто вважається, що грати негідників нескладно, але з іншого боку, його герой – не просто тиран. Це чоловік, який дозволяє собі підняти руку на жінку і дитину, в ці моменти він не сильно себе контролює. Тут недостатньо неприємного типажу, актор повинен бути дуже переконливим. Одна справа – будувати підступи, брехати або битися, і зовсім інше – розганяти градус конфлікту у родині. Так, тема складна, але говорити про це важливо».

Кадр з фільму

У фільмі також знялися Олександра Буличова, Ліза Козлова, Олексій Сморигін, Прохор Дубравін, Данило Каменський, Лера Березовська, Лесь Задніпровський, Ксенія Ніколаєва, Олена Узлюк, Дарина Легейда, Людмила Загорська.

Ведучий «Говорити Україна» Олексій Суханов: «Ношу костюми від Armani»

Режисер-постановник – Антон Гойда. Оператор-постановник – Сергій Головащук. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов. Виробництвом 4-серійного фільму на замовлення каналу «Україна» займалася компанія «Арт-Територія». Зйомки картини проходили у Києві та Київській області.

Дивись прем'єра 4-серійного фільму «Лабіринт» у суботу, 1 лютого, на телеканалі «Україна».

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн