Кілька місяців тому в Мережі спалахнув скандал: дружина гумориста Гаріка Харламова Христина Асмус знялася в еротичній сцені, де були видні всі пікантні частини тіла актриси. Після цього користувачі стали жартувати над Харламовим, натякаючи на постійні зради його дружини.

Христина Асмус і Гарік Харламов

Вічно молода і квітуча Христина Асмус показала вищу дочка: в маму або в Харламова

А днями Крістіна опублікувала фото, підписи до якого розповіла цікаву історію, що сталася з нею в аеропорту:

"Стою я, значить, в черзі на паспортний контроль і бачу... Людей, яких мені краще всього було б зустріти у Шереметьєво - Олега Євгеновича Меншикова і його дружину Настю.

у торгом центрі на шопінг перетнемося, то ось тепер в аеропорту. І не вилітали просто в один день і часовий проміжок, але і одним рейсом на Мальдіви. Ще й сиділи в літаку поруч. Гарік коли проводжав мене, сказав «сподіваюся це випадково»". - поділилася історією Асмус.

Христина Асмус

В коментарях деякі шанувальники актриси зазначили, що "не буває диму без вогню", і сумніви Харламова не виникли на порожньому місці.

Харламов і Асмус на тлі чуток про розлучення знялися в сімейній фотосесії

А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись відео по темі:

Не забудь подбати про волосся, які страждають від холоду не менше, ніж шкіра. Дивись ТОП-3 маски для догляду за волоссям взимку. Також стеж за новинками декоративної косметики, які підірвали тренди 2019-2020. Ми підготували для тебе ТОП-3 універсальних продукту для макіяжу очей. З ними ти зможеш створити як денний, так і вечірній образ.

Всі сходяться на думці - справжня прикраса жінки - її розкішне волосся. Переходь по посиланню, вибирай свій ідеальний відтінок для фарбування і створюй яскраві образи, адже моду диктуєш ти!

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн