На днях відбувся новий випуск політичного ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера». Однією з тем обговорення в програмі стала недавная перепис населення, дані якої оприлюднив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет. Один з гостей, відомий вчений-соціолог Євген Головаха, скептично поставився до цієї процедури і раскритковала сучасні методи проведення перепису. На захист сучасної влади висловилася на своїй сторінці в Facebook блогерка і народна депутатка Ліза Богуцька.

Дмитро Дубілет на ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера

"Варто зараз Дубілет у Шустера і якийсь Євген Іванович позаминулого століття.
Стоїть майбутнє і минуле. Треш. І дідусь намагається розповісти Дубілета, як правильно проводити достовірну перепис, якщо двері агентам не відкриває 25% людей. Думаю, що він і телефоном кнопковим користується, а вдома дзвонить з дискового, який увіткнутий в спеціальну розетку.
...
Юлія Володимирівна теж за паперові трудові книжки. Без них країна не розвинеться.
А в своєму "Новому курсі" була виключно за діджиталізацію. Навіть Льошу Жмеренецкого юзала на предмет цифрового прориву.
...
Королевська закотила до стелі очі.

Кошмар. Який лютий совок головного мозку у противників сучасності", - написала Богуцька в соціальній мережі.

Пост Лізи Бугуцкой

Користувачі підтримали пост лайками та коментарями.

"Хай на пенсії вдома сидить цей совковий вчений", "Треба б батеньку вже відправити в тартарари з його порадами .. за***ли вже своїми совковими методами труїти країну", "Жахлива програма, подтвержка залу Королевської та Юлії у всьому.. Я не в усьому підтримую новий трудовий кодекс, але там є розумні рішення".

Дивися повний випуск ток-шоу:

Не забудь подбати про волосся, які страждають від холоду не менше, ніж шкіра. Дивись ТОП-3 маски для догляду за волоссям взимку. Також стеж за новинками декоративної косметики, які підірвали тренди 2019-2020. Ми підготували для тебе ТОП-3 універсальних продукту для макіяжу очей. З ними ти зможеш створити як денний, так і вечірній образ.

Всі сходяться на думці - справжня прикраса жінки - її розкішне волосся. Переходь по посиланню, вибирай свій ідеальний відтінок для фарбування і створюй яскраві образи, адже моду диктуєш ти!

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.