Хореограф Дмитро Дікусар працьовитий, скритний цікавий і закритий. Його бурхливі романи постійно обговорювали в ЗМІ. Однак мало хто знає, що розставання з однією з улюблених жінок стало причиною важкої депресії і хворобливих спогадів. І тільки в програмі «Зірковий шлях» у рубриці «Кава з перцем», на каналі «Україна» він вирішив про це розповісти.

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко

Через вісім років подорожей і пошуків себе хореограф Дмитро Дікусар знову повернувся в Україну. У його житті було багато нагород і втрат, любові і розлуки. Але розрив з Оленою Шоптенко він вважає найважчим з них. Їх гарний і яскравий роман почався в Грузії, де вони обидва ставили хореографію іншим парам під час танцювального шоу. Незабаром їхнє весілля вже обговорювала вся Україна, а потім – розрив відносин.

«Шлюб з Оленою тривав 3 роки, але я ж не одружився з нею в перший день знайомства. Ми були разом 4 роки і навіть більше», – пояснив Дмитро Дікусар.

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко, фото з весілля

Дмитро та Олена не змагалися на сцені, у них не було романів на стороні. 

«щось все-таки склалося, якщо ми так довго були разом, – сказав хореограф. – Я так розумію, що Олена знайшла того чоловіка, з яким вона щаслива. І я цьому радий. Мені не дуже важливо зараз копатися, чому ми не змогли бути разом. Напевно, на це було багато маленьких внутрішніх рішень, швидше за все нелегких, можливо, дуже складних. Ми різні. Напевно, я не підходив Оленці так, як, напевно, повинен був підходити. Може бути, картинка в її голові не збіглася з тим, що вона бачила. Не знаю. Це треба у Оленки запитати. Я любив її страшно сильно».

«Огидно»: дочка Сніжани Єгорової жорстко висловилася на адресу Володимира Остапчука

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко

Саме це розставання Дмитро Дікусар переживав через біль і страждання. Було відчуття, ніби він втратив половинку самого себе.

«Ці відносини, як сірник, горіли-горіли і догоріли. На той момент, коли ми розлучилися, для мене це було, як втратити руку, підлогу мене. Я цей період дуже емоційно переживав, через біль, страждання, – зізнався Дмитро Дікусар, - Після цього мені нічого не хотілося в плані відносин, напевно, ще цілий рік».

Після таких болючих переживань хтось іде в себе або проводить весь час у компаніях, починає вживати алкоголь або їде від всіх і вся. Дмитру Дикусару допомогло час. 

«Я вважаю, що один з найкращих навичок, який варто розвивати всередині себе, – це терпіння. Рана затягується швидко, як би ти не чаклував. Ти можеш прискорити якийсь процес, але все одно треба потерпіти, почекати. А краще всього зрозуміти, чому у тебе ця рана не гоїться. Щоб цей досвід ще з користю пройшов, а не просто так».

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко

Сьогодні серце завидного холостяка вільно. Поки що більшу частину життя відомого хореографа займає робота, але місце для любові все одно є.

«Чекаємо, коли буде дівчинка»: Alyosha прокоментувала поповнення в сім'ї

Нагадаємо, що в ніч з 9 на 10 лютого телеканал «Україна» покаже ексклюзивну пряму трансляцію премії «Оскар».

Дивись відео по темі:

Лагідне море, яскраве сонце і ніжний білий пісок - відпочинок, який найчастіше вибирають наші співвітчизники. Дивись, ТОП-3 країни з найбільш вигідними умовами для українців. Ми розповіли про всі тонкощі оформлення візи, бронювання готелів та вибору екскурсій.

Всі сходяться на думці - справжня прикраса жінки - її розкішне волосся. Переходь по посиланню, вибирай свій ідеальний відтінок для фарбування і створюй яскраві образи, адже моду диктуєш ти!

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.