В Стамбульському аеропорту Сабіхи Гекчен (Туреччина) передали, що 5 лютого, у середу, повітряне судно авіакомпанії Pegasus Airlines приземлялося на злітно-посадкову площадку, але раптово викотилося за її межі, потрапивши в яр.

Фото з місця аварії

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

На фото видно, що літак буквально порвало на шматки. Швидше за все, невдале приземлення літака пов'язано із загорянням на борту судна. Причина спалаху поки невідома. Слідству належить лише це з'ясувати.

Літак буквально розірвало на шматки

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

На щастя, всі пасажири живі, але кільком з них знадобилися лікарі. Також завдяки оперативній роботі рятувальників, всім пасажирам надали допомогу, але деяких забрали в лікарню. Тоді на борту було 177 людей.

Рятувальники за роботою

Зараз в аеропорту всі рейси поки припинені, а ті літаки, які все ще були на шляху до аеропорту Сабіхи Гекчен, їх направили в інший аеропорт.

Злий рок: добірка королев краси, які трагічно закінчили життя (ФОТО)

Багато пасажири, які були на борту літака, що знімали відео інциденту, до кінця не знаючи, чи залишаться вони в живих.

Дивись відео по темі:

Лагідне море, яскраве сонце і ніжний білий пісок - відпочинок, який найчастіше вибирають наші співвітчизники. Дивись, ТОП-3 країни з найбільш вигідними умовами для українців. Ми розповіли про всі тонкощі оформлення візи, бронювання готелів та вибору екскурсій.

Всі сходяться на думці - справжня прикраса жінки - її розкішне волосся. Переходь по посиланню, вибирай свій ідеальний відтінок для фарбування і створюй яскраві образи, адже моду диктуєш ти!

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.