Лев Дуров і його дочка Катерина Дурова

Лев Дуров і його дочка Катерина Дурова

У дитинстві Катя проводила дуже мало часу з батьками, у них завжди був  щільний графік, але дівчинка все розуміла. Вона бачила, як грає її батько і сама хотіла зайнятися цією справою. Після закінчення школи поступила в ГІТІС, і любов'ю її життя став театр, всі великі ролі актриса грала в Театрі на Таганці і Театрі на Малій Бронній. Саме театр приніс їй звання заслуженої артистки РФ. У кіно вона знімалася мало і не в головних ролях. Але ми можемо побачити її в фільмах «Зелений фургон», «Фантазії Фарятьева», «Шкільний вальс».

Він ніс енергію смерті: в квартирі померла від раку Жанни Фріске виявили страшну знахідку (ФОТО)

Олег Табаков і його дочка Олександра Табакова

Олег Табаков і його дочка Олександра Табакова

Популярні новини зараз

Хворий на рак Борис Корчевникова розізлився на Аллу Пугачову і почав збирати на її компромат: скандальне шоу скоро буде в ефірі

Ірина Горова вперше прокоментувала пісню, яку Потап присвятив Каменських

Кімнатні квіти, які впливають на мозок: допомога тим, кому потрібно швидко міркувати

Анастасія Волочкова зізналася, що одного разу з нею зробили в гінекологічному кабінеті – ходити до лікарів більше не буде

Показати ще

Синів відомого Олега Табакова в медіа сфері знають багато хто, багато хто не здогадуються, що у нього є ще й дочка. Глядачі фільму «Маленька Віра» — вона зіграла там кращу подругу головної героїні. Дівчинка будувала акторські плани, але після того, як знаменитий батько пішов з сім'ї вона влаштувала протест і перестала займатися акторством. Більш того, Олександра більше не спілкувалась зі своїм батьком.

 Юрій Нікулін і його син Максим Нікулін

Юрій Нікулін і його син Максим Нікулін

Юрій Нікулін дуже рано показав синові світ кіно. Вперше хлопчика можна було побачити в комедії «Діамантова рука», він зіграв хлопчика, який гуляв по воді. Але пов'язувати життя з акторським мистецтвом він не став, а обрав сферу журналістики.  Зараз Максим Нікулін займає пост генерального директора Цирку на Кольоровому, продюсує проекти на телебаченні, пов'язані з цирковим мистецтвом, знімається в документальних фільмах.

Тетяна Васильєва та її дочка Єлизавета Мартиросян

Тетяна Васильєва та її дочка Єлизавета Мартиросян

Можна сказати, що Єлизавету примусили займатися акторством. Батьки вважали, що у дівчинки дуже великий талант. Але вона обрала факультет журналістики, але в скоре стала займатися дизайном. Але позиція батьків виявилася сильнішою. Деякий час Єлизавета вважалася висхідною зіркою серіалів. Актриса брала участь в різних театральних постановках, її добре приймали публіка. Тому, зараз вона присвячує більше часу саме театру і займається вихованням дітей.

 Дивіться відео по темі:

До речі, Алла Пугачова опинилася за крок від смерті. Моторошні подробиці читайте тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн