Популярна в "нульових" українська співачка Євгенія Власова нещодавно зізналася, що інформація про те, що вона нібито перенесла онкологічне захворювання - не правда, а лише вигадки преси. За словами артистки, у неї підозрювали онкологію і з-за цього довелося пройти курс хіміотерапії. Але вона ніколи не була в тому стані, яке їй приписували ЗМІ. 

Співачка зараз відновилася після травматиризующих процедур, займається вихованням дочки, а також випускає новий музичний матеріал.

Євгенія Власова

На днях в своєму instagram Євгенія Власова опублікувала новий знімок. На ньому артистка зберегла саму себе, що сидить на пасажирському сидінні в автомобілі. На фото зірка "нульових" постала перед глядачами без макіяжу і з розпущеним волоссям. Зазначимо, що незважаючи на відсутність косметики і свій вже досить зрілий вік, виглядає артистка дуже свіжо і молодо. 

Євгенія Власова показала себе після довгого затишься

"Щоб наші діти були здорові, щасливі і щасливі, важливо саме батькам бути психологічно народженими, бути зрілими в сприйнятті, дружити зі своєю головою і вивчати завчасно питання про дитячої та підліткової психології. Саме ми батьки, а особливо мати, доводять дітей до серйозних проблем. Вам знайомі такі поняття як: нарцисична мати, токсична мати, мати психопатка і т. д? А найстрашніше якщо всі разом! Такі батьки не бачать себе збоку, а найважче для дітей, що й не намагаються зрозуміти,що не так роблять. На їхню думку все і завжди щось роблять не так їх діти, а вони боги. На повному серйозі! Скільки зламаних доль материнської так званої любов'ю. У сімейних конфліктах, батькам важливо починати з себе! І тільки!" - написала під фото артистка.

Дивись відео з Євгенією Власовою:

Ти ще не вибрала подарунок коханій на День Святого Валентина!? Кращі ідеї подарунків у нашій підбірці. Вибирай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс