Любити, бути коханими, надихатися і надихати, розвиватися і насолоджуватися життям і нетільки побажали українцям телеведучі каналу "Україна" в ексклюзивному матеріалі Clutch. Читай далі поздоровлення від зірок нашого шоу-бізнесу з Днем святого Валентина.

Травесті-діва Монро: про чоловіків, проблеми з алкоголем, ботокс і першу обкладинку

Травесті-діва Монро

«Бажаю не плутати сексуальний потяг з бажанням вступити у серйозні довготривалі стосунки, засновані на любові і підтримки. Знайомтеся, зустрічайтеся, пробуйте, закохуйтеся, займайтеся сексом, тільки охороняйтеся, а саме головне, робіть все зі смаком і з любов'ю до життя!», - Монро, ведуча «Зіркового шляху».

Монро. Фото: Христина Василишин

Ірина Фролова

«День Валентина Нехай кожен з нас нарешті зрозуміє, що любити можна не тільки когось, але і себе. Більш того, з себе все і починається. Щиро дарувати, любити, піклуватися про кого-то можливо тільки тоді, коли ти сам наповнений. І ось хто чим наповнений, той тим і ділиться! Я бажаю кожному відчувати себе коханою, потрібною, прийнятим. І навіть якщо щось пішло не так у стосунках і сьогодні ви без пари - скажіть самі собі, як ви прекрасні. Скажіть, що ви заслуговуєте щастя. І що Головна людина у вашому житті - це ви самі», - Ірина Фролова, ведуча проекту «Місія: краса».

Ірина Фролова. Фото: Канал Україна

Олексій Суханов

«В день всіх закоханих я хочу побажати нам всім жити в любові, перш за все, з собою. Нам не потрібна «половинка», поки ми самі не станемо одним цілим. Адже тільки коли людина в гармонії з собою, він може зробити щасливим іншого. А якщо серйозно, то кохайтеся до нестями, мої хороші! Ваш Л. С.» - Олексій Суханов ведучий ток-шоу «Говорити Україна».

Ведучий «Говорити Україна» Олексій Суханов збирається стати татом

Олексій Суханов

Максим Сікора

«Любите і цінуєте свою другу половинку. Радуйте її при будь-якій можливості, не робіть це тільки 14 лютого, адже тоді вас запам'ятають, як людини не здатного на імпульс. Моя порада – завжди дійте за принципом «тут і зараз». Нехай у вашій історії кохання буде багато романтичних вечорів, незабутніх пригод і багато щастя. Всім прекрасного Дня Святого Валентина!» - Максим Сікора, ведучий програми «Сьогодні».

Максим Сікора

Маша Мельник

«День святого Валентина – прекрасна можливість нагадати собі і другій половинці про сенс любові, подарувати один одному романтичні подарунки і влаштувати приємний сюрприз. Хто б що не говорив, а будь-якій дівчині приємно, коли улюблений балує! Я, наприклад, на все життя запам'ятала, коли мій чоловік посеред дня сказав: «Збирай речі, ми їдемо» - при цьому я не знала, куди, коли і з якою метою, але йому вдалося зробити цей вікенд незабутнім! Тому пам'ятайте про такі банальні і прості події і робіть приємні сюрпризи своїм коханим, адже любов – це найголовніше, що є в цьому світі!

Я бажаю Вам круто провести 14-е лютого зі своїми другими половинками, а ті, хто ще їх не знайшов – озирніться навколо, можливо, хтось давно очікує побачити вашу усмішку у відповідь», - Марія Мельник, ведуча програми «Ранок з Україною». 

Марія Мельник та її обранець

Ярослав Куц

«День святого Валентина - одне з найбільш зворушливих свят! Адже це так чудово, коли у кожному колективі, в кожній родині люди обіймаються і щиро цілуються в щічку, освідчуються у коханні! Такий заряд всецілої і всеосяжної любові робить кожного з нас добрішими і щирішими. Тому бажаю кожному віддавати, отримувати і створювати любов щодня. А я - люблю вас всіх!», - Ярослав Куц, ведучий програми «Контролер».

Ярослав Куц

Дивись відео, що подарувати на День святого Валентина другій половинці:

Ти ще не вибрала подарунок коханій на День Святого Валентина!? Кращі ідеї подарунків у нашій підбірці. Обирай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс