Виявляється, російський телеведучий Борис Корчевников довго страждав від самотності, і так тривало так довго, що деякі почали думати, що ведучий приховує нетрадиційну сексуальну орієнтацію. 

Борис Корчевников

Однак нещодавно з'явилася інформація, що 37-річний ведучий все-таки знайшов свою любов. Також він повідомив, що має намір деякий час тримати ім'я обраниці в таємниці. 

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

Але все одно стало відомо, що це дівчина з дуже багатої родини, яка навчається в Москві в престижному навчальному закладі. Також з'ясувалося, що вона набагато молодше Корчевникова, але, за словами ведучого, у нього серйозні наміри. 

Кажуть, що близькі Корчевникова знають, про кого йде мова, але поки наречений заретил що-небудь розповідати про дівчину. 

Борис Корчевников

"Він став зовсім іншим і сильно змінився. Любов зробила його іншим. Але ви від нас не дочекаєтеся, з ким зустрічається Боря, ми не може говорити про це, він заборонив", - сказали друзі Корчевникова. 

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Також публіка помітила, що Корчевников навіть зовні змінився, причому в кращу сторону. Його погляд став більш жвавим, тепер від нього не віє приреченістю. Також можна припустити, що у ведучого є хороші прогнози щодо його хвороби, якщо він не боїться планироать весілля і сміливо починає відносини.

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Хоча, раніше ходили чутки, що Борис Корчевников все-таки знайшов собі дівчину-однолітка. Одного разу телеведучий Istagram-stories показував кулон, який він збирався подарувати телеведучої з телеканалу "Спас". Швидше за все, з нею у нього є відносини. Щоб подивитися на її фото, переходь по посиланню.

Дивись відео по темі: 

Ти ще не вибрала подарунок коханій на День Святого Валентина!? Кращі ідеї подарунків у нашій підбірці. Обирай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.