Сьогодні, 14 лютого, у День всіх закоханих багато люди діляться в своїх соціальних мережах фотографіями з улюбленими людьми, а також показують подарунки, які вони отримали від своїх друзів і сім'ї. Тим же часом, що інші користувачі, які це свято проводять без другої половинки, часто публікую в соцмережах або гумористичний контент, яким намагаються розвеселити тих, хто відчуває легку тугу, або зрікаються будь-яких згадок і ігнорують цей день в Мережі. 

Для того, щоб підтримати тих, хто залишився в День святого Валентина без пари, журнал "Слух" запустив цікавий флешмоб в ході якого закликав своїх читачів публікувати власні незграбні фото і відео в своїх сторіс в Instagram і відзначати їх хештегом "Я люблю себе". 

Журнал <em>Слух</em> запустив флешмоб

Зірки українського шоу-бізнесу в числі інших приєдналися до цього флешмобу. Так, під хештегом "Я люблю себе" свої знімки в сторіс опублікували Юлія Юріна з групи YUKO, Игрет Костенко, яка працює з Потапом, Катерина Офлиян з групи Ofliyan, Женя Галич з групи O. Torvald та інші. 

Ингрет Костенко

Юлія Юріна

Катерина Офлиян

Марія Оз

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Даша Квіткова виглядала до того, як стала відомою: архівні кадри нареченої Микита Добриніна.  Даша Квіткова прославилася завдяки шоу "Холостяк". Втім, ще до того, як дівчина потрапила на телебачення, вона мала понад 200 тисяч фоловерів в Instagram, фотографувалася для брендів білизни і була локальним инфлюэнсером. Нині ж число її шанувальників у соціальній мережі впевнено прагне до мільйону. 

Ти ще не вибрала подарунок коханій на День Святого Валентина!? Кращі ідеї подарунків у нашій підбірці. Вибирай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс