Російська естрадна співачка Алла Пугачова намагається приділяти своїй зовнішності максимум уваги, тому що вона хоче навіть у глибокій старості виглядати молодо і привабливо.

Алла Пугачова

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Але з кожним роком зовнішність Алли Пугачової змінюється не в кращу сторону, але, очевидно,  Примадонна забула, що все підвладне часу - в тому числі молодість. Щоб зберегти молодий вигляд Алла Пугачова нещодавно зробила пластику, очевидно, це була підтяжка обличчя. Справа в тому, що у Примадонни сильно змінився розріз очей – вони стали меншими, майже напівзакритими. Крім того, кінчик носа почав дивитися убік, хоча раніше у Алли Пугачової був абсолютно рівний ніс.

Алла Пугачова після операції

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Багато, хто вже бачив це фото у соціальних мережах, писали в коментарях: «Чим далі, тим молодше і красивіше», «Краще не показуватися», «Що її носом?», «Гарненька», «Невдале фото».

Зазначимо, що не всі виявилися в захваті від захоплення Алли Пугачової пластикою. Але співачку можна зрозуміти, так як вона хоче добре виглядати поруч з молодим чоловіком, а також хоча б виглядати молодою мамою перед своїми дітьми. 

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

Також ми писали про те, що зараз Алла Пугачова впала в нудьгу, так як за останній час вона поховала багато друзів-однолітків, з-за чого приходять думки про власну смерть. Щоб дізнатися думку психолога з цього приводу, переходь по посиланню.

Читай також, що Алла Пугачова вийшла заміж за Філіпа Кіркорова, коли їй було 45 років, а йому – всього лише 27 років.  У той час Аллі Пугачовій хотілося народити ще дітей, але в пізньому віці це була ризикована затія. Детальніше про це тут.

Дивись відео по темі: 

Ти ще не вибрала подарунок коханій на День Святого Валентина!? Кращі ідеї подарунків у нашій підбірці. Обирай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.