У червні 2019 року ми Clutch розповіли, що популярний український співак Віктор Павлік вже деякий час зустрічається з молодшої його в два рази його концертної директоркой, 25-річною Катериною Репяховой. За повідомленням анонімного джерела, Віктор Павлік вже давно перебуває з нею у трудових відносинах. На підтвердження цього, на сторінці Катерини Репяховой багато фотографій з артистом, які вона супроводжує emoji з сердечками.

Також пізніше самі зірки підтвердили факт своїх відносин. Далі Віктор Павлик заявив, що з молодшою на 28 років коханої дитини вони не планують заводити, так як в силу професії їм доводиться багато переміщатися по країні з гастролями, а така обставина, як новонароджена людина на руках, стане значною перешкодою їх звичного розпорядку життя. 

Віктор Павлік і Катерина Репяхова

На днях в своєму Instagram Катерина Репяхова опублікувала новий знімок. На ньому дівчина зображена в синьому брючному костюмі, піджак якого вона растегнула оголивши для огляду свій мереживний ліф-топ. Також на Катерині на знімку - чорні туфлі-човники на шпильці. 

Катерина Репяхова попозувала в білизні

Популярні новини зараз

Олег Винник з дружиною поцілувалися на публіці (ФОТО)

Дружина Винника похвалилася розкішним букетом квітів

Ані Лорак після весілля приховала вагітний живіт

Чеченський хлопець по імені Малик: публіка не повірила своїм очам, коли побачила чоловіка Анастасії Волочкової (ФОТО)

Показати ще

Тим не менш, незважаючи на вельми пікантний знімок, під фото дівчина підняла непросту для себе тему.

"За статистикою найбільш популярні пости в моїй стрічці - це пости про #цистит. Навіть не про ВП. Я б не хотіла закривати цю тему, так як я хочу бути корисною. Я повинна зізнатися. Після моєї щеплення у мене трапився рецидив. Я не дочекалася три дні до профілактичної, черговий щеплення. Це сталося в листопаді... Я не готова була писати про це в той момент, морально було дуже важко. Мені морально було важче, ніж фізично. Я прокинулася о 5 ранку, від пекельної болі і печіння, я хвилин 30 думала, що це просто сон. Я не могла повірити... Я в той же день зробила профілактичне щеплення, незважаючи на те, що її бажано не робити на поповнення, і у мене все пройшло. І донині я знову в ремісії", - написала під фото Катерина.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс