Слава до турецько-німецькій актрисі Мер'єм Узерлі прийшла після виходу на телеекрани серіалу "величне століття". На момент кастингу Мер'єм жила в Німеччині і навіть не планувала пробуватися на роль Хюррем-султан, однак з волі випадку і наполяганням своєї подруги потрапила на зйомки і була затверджена з першого прослуховування. Після цього почався складний етап з  регулярними багатогодинними зйомками, на яких не тільки Мер'єм, але і її колеги актриси іноді навіть непритомніли, з-за важкості суконь і прикрас. 

Тим не менш, ця складна працювала дала свій результат і у віці тридцяти років Мер'єм стала однією з найбільш відомих актрис в Туреччині, слава якої поширилася далеко за межі країни.

Мер'єм Узерлі до і після

Сьогодні, 19 лютого, Мер'єм Узерлі опублікувала у своєму Instagram новий знімок. На ньому вона відображена в нюдовом сукню з розшивкою з каменів по всій площі. Артистка на фото лежить на дивані трохи повернувшись боком до камери, так що можна розглянути її художні форми. 

Популярні новини зараз

Ольга Цибульська в напівпрозорому боді засвітила пишний бюст

Колишня дружина Потапа засвітила пишний бюст на відео

Сіре кошеня цілий місяць жило у родині і було котом. А потім воно загавкало, і всі зрозуміли, що щось не так (ФОТО)

Лера Кудрявцева розсекретила таємного сина Дмитра Шепелєва – про це не знала навіть Жанна Фріске

Показати ще

Мер'єм Узерлі показала свої жіночні форми

Шанувальники пишуть: "Хюррем султан", "Я люблю тебе, моя королева", "Ви прекрасні", "Крута і тантливая леді", "Фанати турецької серії слідують за мною", "Ти прекрасна, моя любов ти прекрасна як завжди, моя прекрасна королева", "Яка краса, яке особа, якій це аромат? Мій розум наповнений запахом твого волосся... Його супутник раптом став диваном! Що це за біда, що це за любов, що то за природа!".

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше ми писали, що Мер'єм Узерлі втрачає зір: зірка "Чудового століття" поскаржилася на проблеми зі здоров'ям. 36-річна актриса Мер'єм Узерлі, яка зіграла головну роль в серіалі "величне століття. Роксолана", опублікувала у своєму Instagram-акаунті фото, де зображена в окулярах. Як виявилося, цей аксесуар Мер'єм придбала не заради моди. Окуляри знаменитості знадобилися для корекції поганого зору. За словами серіальної Роксолани, тепер вона може детально розгледіти будь-який предмет, не напружуючи при цьому очі.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн