Сьогодні, 22 лютого, в Києві відбувся фінал національного відбору на Євробачення 2020. За перемогу боролися шість сильних учасників: Khayat, Jerry Heil, Go-A, KRUTЬ, Девід Аксельрод і група TVORCHI.

Учасники фіналу Нацвідбору на Євробачення 2020

Хто переможе у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2020: Андрій Данилко назвав свого фаворита

За результатами суддівського та глядацького голосування, перемогу здобула група Go-A. Саме вони представлять Україну на міжнародному конкурсі Євробачення в Роттердамі.

Go-A

Нагадаємо, Go-A - українська електро-фолк група, яка виступила на Нацвідборі з піснею "Соловей". Від суддів і глядачів вона отримала найвищий бал - 6.

Інші оцінки розподілилися наступним чином:

  • KHAYAT: 9 (4 від журі, 5 від глядачів);
  • KRUTЬ: 9 (5 від журі, 4 від глядачів);
  • TVORCHI: 5 (2 від журі, 3 від глядачів);
  • David Axelrod: 5 (3 від журі, 2 від глядачів);
  • Jerry Heil: 2 (1 від журі, 1 від глядачів).

Не виправдала надій: Еліна Іващенко розчарувала виступом на Нацвідборі на Євробачення 2020

Дивись виступ групи Go-A у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2020:

Також читай про те, що покійний чоловік, а за сумісництвом менеджер Селін Діон, за життя ніколи не пропускав концерти коханої дружини. Кожен раз він сидів за лаштунками і спостерігав за її виступом, будучи готовим у будь-який момент надати їй моральну підтримку. Незважаючи на багаторічний досвід і всесвітню славу, Селін все ще хвилюється перед кожним концертом. Впоратися з емоціями співачці допомагає особливий ритуал, який вона проводить з... померлим чоловіком. Детальніше про це читай, перейшовши за посилання.

Нагадаємо, раніше старша дочка Олі Полякової Маша опублікувала в Instagram фото, зроблене під час літніх канікул. На ньому дівчинка позує поруч з подругою і двома хлопцями, один з яких акуратно обнімає Машу за талію. А за кілька днів до цього Маша опублікувала фото, підписи до якого запитала у шанувальників, чи є у них кохана людина. Все це наштовхує на думку, що у 14-річної дівчини є відносини. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн