Російська модель завжди привертала увагу громадськості. І на цей раз пресі пощастило застати модель, яка гуляла під руку з чоловіком.

Ірина Шейк

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Потім виявилося, що цим чоловіком був Алі Кавуссі – її директор, а також керівник модельного агентства в Італії.

Здавалося б, що ця прогулянка була чимось буденним. Але якщо звернути увагу на руку моделі, то на пальці видно кільце, яке дуже схоже на помолвочное.

View this post on Instagram

🇬🇧

A post shared by Ali Kavoussi (@alikavoussi) on

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Також директор агентства взяв модель під руку, а це вже не було схоже ні на ділову, ні на дружню зустріч. Крім того, обидва не зраділи, коли зрозуміли, що вони – під прицілом камер.

Тому деякі припустили, що у Ірини Шейк з'явилися нові відносини. Однак у моделі дуже багато друзів-чоловіків, навіть нетрадиційної сексуальної орієнтації, тому часто неможливо зрозуміти, які відносини у моделі з друзями. Також в Мережі пройшов слух, що навіть Бредлі Купер насправді – гей, та він лише вдавав стосунки з моделлю, щоб відвести від себе підозри.

Раміна вперше розповіла правду про весілля з Козловським, проект на мільйон і нових відносинах з красенем-юристом: ексклюзив Клатч

Крім того, ми писали, що не всі шанувальники виявилися в повному захваті від стилю Ірини Шейк. Деякі навіть почали припускати, що її одяг «відлякує» чоловіків, тому що модель завжди здається сумною, надто серйозною, а то та жорсткою.  «Вона виглядає так, ніби у неї вічно поганий настрій. Як нарцис. Не здивований, що вона самотня», - зауважив хтось із її передплатників. Детальніше про це читай тут.

Також читай, що колишній чоловік Ірини Шейк сумлінно виконує покладені на нього батьківські обов'язки, тому постійно гуляє з дочкою по вулицях Нью-Йорка. Нещодавно його бачили на звичайній прогулянці з Леєю, якої, до речі, в березні 2020 року буде вже три роки. Детальніше про це читай тут.

Дивись відео по темі:


Ти ще не вибрала подарунок коханій на День Святого Валентина!? Кращі ідеї подарунків у нашій підбірці. Обирай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.