За Стінгом давно утвердився образ особистості, на яку хочеться рівнятися у всіх відносинах. Його фізична форма і ментальне здоров'я – результат зважених життєвих принципів і філософії. На прикладі цитат британського генія намагаємося зрозуміти, у чому секрет його дивовижної внутрішньої гармонії.

Стінг <!--StartFragment-->/ Fotobank Getty Images

20 правил життя Стінга

 1. Коли я починаю ранок з йоги, то днем відчуваю себе енергійним і повним сил, я можу зробити набагато більше справ, і мій розум спокійний. У цих заняттях набагато більше переваг, ніж у звичайному спорт – вони дають не тільки фізичну користь, але також ментальну і духовну. Це вдосконалення не тільки тіла, але і свідомості.
 2. Вас, зрештою, вбиває стрес. Все інше – його похідні.
 3. Я люблю здійснювати піші паломництва по Індії. Я кілька разів був у Гімалаях, був біля витоку Гангу, біля витоку Ямуни з паломниками. Деякі з них при смерті — їх несуть на дерев'яних жердинах. Вони поняття не мали, хто я такий, тому що я спав біля дороги або йшов з ними. Це дуже заспокоює.
 4. Я хочу старіти витончено. Я хочу мати гарну поставу, я хочу бути здоровим і бути прикладом для своїх дітей.
 5. Вдячність повинна бути основною емоцією в здоровому суспільстві.
 6. Йога познайомила мене зі смаком медитації. Єдина медитація, яку я робив раніше, – це написання пісень.

  Стінг на своєму концерті / Fotobank Getty Images

 7. Прийняття смерті дає вам більше зацікавленості в житті, в тому, щоб жити щасливо, як слід. Жити справжнім моментом.
 8. Я хотів би повністю з'ясувати межі можливостей мого тіла. Старість – це не те, чого я боюся. Просто я хотів би старіти певним шляхом. Я хочу старіти граціозно. Я хочу мати гарну поставу, бути здоровим і бути прикладом для своїх дітей. І я над цим працюю. Це, звичайно, не означає, що я претендую на те, щоб вважатися майстерним адептом, я просто новачок. Але я дійсно відчуваю, що я на шляху до вдосконалення.
 9. Я не думаю, що щастя обов'язково є причиною, з якої ми тут. Я думаю, що ми тут, щоб навчатися і розвиватися, і прагнення до знань полегшує біль людського буття.
 10. Якщо ви правда хочете дати визначення цивілізації, це повинна бути культура, яка не руйнує навколишнє середовище. Якщо ви сьогодні спалюєте кухню, а завтра сподіваєтеся поїсти, це просто нерозумно, не кажучи вже про цивілізованості.
 11. Я мав досить нещасне дитинство. Але я хотів би змінити його зараз? Немає. Дитинство зробило мене тим, хто я є, і я в цілому задоволений. Без мого дитинства, можливо, сьогодні я мав би зовсім інше життя.
 12. Я досить відкритий в своєму творчому житті. І про багатьох починаннях я заздалегідь і відверто кажу. Але я не збираюся розкривати всі - це вже порнографія.
 13. Мені не потрібно фабрикувати травми в моєму житті, щоб бути творчим.
 14. Я думаю, що у вас може скластися неправильне враження про мене з-за моєї роботи, і думка, що я завжди трохи пригнічений. Я зовсім не такий. Я люблю веселощі.

  Кожен виступ Стінга - це величезна самовіддача / Fotobank Getty Images

 15. Як і музика, йога - це подорож, яка досить довге, щоб ви продовжували розвиватися і вчитися. І я не бачу цього кінця.
 16. Мені в деякій мірі подобаються помилки. Я думаю, що вони людяні.
 17. Я намагаюся дати ЗМІ як можна більше заплутаних образів, щоб зберегти свою свободу. Що реально, так це мої діти і люди, з якими я живу.
 18. Гроші важливі тільки тоді, коли їх немає.
 19. Ти починаєш з учителем, починаєш з зразка для наслідування, який направляє тебе, але після певного моменту ти справді стаєш своїм власним вчителем, своїм власним гуру. Це означає, що ти стаєш здатним виправляти самого себе у всіх відносинах.
 20. Ти повинен бути собою. Залишайся вірним того, хто і що ти є. І якщо люди все ще люблять тебе, це здорово! Якщо вони цього не роблять, це їх проблема.

6 жовтня у Палаці Спорту в Києві Стінг представить свою нову концертну програму My Songs – підсумок блискучої кар'єри музиканта і колекцію найкращих хітів. Квитки вже в продажу.

Популярні новини зараз

Тетяна Брухунова показала «молоді» забави з 74-річним Євгеном Петросяном – пінна ванна і пелюстки троянд

"Ми не одна велика сім'я": Горова розповіла, як її діти ставляться до Каменських

"Моя свідомість довго не могло прийняти це": Олена Кравець вперше розповіла про втрату двох дітей

Тіна Кароль після весілля з Баланом засвітила обручку

Показати ще