В Україні двічі на рік переводять годинник. Перший раз це відбувається восени, коли ми переходимо на зимовий час, а другий раз навесні — відбувається перехід на літній час.

Викликати довіру: вчені розповіли, як синхронізацією кроку викликати симпатію людини

Коли буде переведення годинників на літній час в Україні 2020?

Вже через місяць українці переведуть годинники на літній час. Традиційно це робиться в останню неділю березня.

В 2020 році перехід на літній час відбудеться в неділю 29 березня. В 3 години після півночі українці переведуть стрілки годинника на годину вперед (4 години після півночі).

Незважаючи на те, що загальноприйнято переводити годинник в 3 години ночі, все ж це краще зробити ввечері, до сну, щоб більше не прокидатися вночі, так як із-за переведення годинників і так доведеться спати на годину менше.

Популярні новини зараз

72-річна Софія Ротару показала 50-річну невістку і змусила шанувальників втратити дар мови від побаченого (ФОТО)

У чорному шкіряному плаття: Хюррем-султан з "Величного століття" похвалилася стрункими ніжками

Виглядає старше мами: дочка Віри Брежнєвої відзначила 19-річчя

Уляна Супрун розповіла, як врятуватися від китайського коронавіруса

Показати ще

Електронні гаджети переводити не потрібно — у них переведення годинників здійснюється автоматично.

29 березня 2020 українці переведуть годинники на літній час

Чим загрожують людям скачки між часом?

Раніше вважалося, що переведення часу корисний, оскільки продовжує світловий день і дозволяє більш ощадливо витрачати ресурси дня, що позитивно позначається на працездатності.

Зараз експерти прийшли до висновку, що це не так. В ЄС були проведені соціальні, економічні та медичні дослідження, які показали, що від переведення годинників є якась користь. Крім того, було опитано майже 5 мільйонів людей, і 80% опитаних виступили за скасування переходу на літній час.

Зазвичай перехід на інший час негативно позначається на здоров'я людей, порушуючи їх біоритми, знижується працездатність, підвищується сонливість і втома, організм довго адаптується до нового часу.

Тому в ЄС вирішили відмовитися від переведення годинників. Раніше говорилося, що всі країни, що входять в ЄС повинні в 2019 році останній раз перевести годинник. Україна теж до цього готувалася. Але на сьогоднішній день рішення про скасування переведення годинників так і не було прийнято, тому в березні 2020 українці за звичаєм будуть переводити годинник.

Фахівці стверджують, що перехід на літній час погано позначається на здоров'ї людей

Як допомогти своєму організму справитися з переходом на літній час?

Медики дають кілька порад, як швидше адаптуватися до переходу на літній час.

  1. Сформуй звичку засинати раніше на годину. Починай вже за тиждень до перекладу лягати спати з кожним днем на 15 хвилин раніше.
  2. Пий більше води, рухайся, займайся спортом — це буде тримати організм у тонусі, з-за чого ти будеш не так сильно втомлюватися.
  3. В день переходу на літній час відмовся від кави, чаю, алкоголю. Всі ці речовини не дадуть тобі заснути.
  4. Не використовуй гаджети перед сном. Вони відволікають і дратують сітківку, з-за чого не виробляється гормон сну.
  5. Лягай спати в повній темряві і прохолоді. Оптимальна температура в кімнаті — від 18 до 20 градусів. Так ти швидше заснеш.

Кімнатні квіти, які знадобляться для краси і здоров'я: ТОП-5

Дивись відео по темі і дізнайся, в чому користь і шкоду від переходу на літній час:

Також читай про те, що вчені провели дослідження і з'ясували,які кімнатні квіти найбільш ефективні для очищення повітря. 5 рослин визнані справжніми поглиначами токсинів і важких металів.

Також дізнайся про те, чому так складно вирішувати свої проблеми  з точки зору психології. У чому ми всі припускаємося помилки? Чому іноді, вирішуючи проблеми, стає тільки гірше? Виявляється, є три стратегії поведінки, які зовсім не допомагають, але люди їх обирають раз за разом. Психолог розповіла про стратегії пасивного поведінки.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.