Будь це, мати з чоловіком день народження в один день? Плюси і мінуси? 

Плюси в тому, що ми щороку святкуємо день народження разом при будь-яких  обставинах. Це нас об'єднує. До того ж, це був один з перших таких гачків, коли я подумала: «А раптом ми не просто так зустрілися?».

Звичайно, день народження в один день трохи нівелює свято. Але в мене завжди є можливість додатково окремо відсвяткувати, наприклад, у дівочому вузькому колі. Правда, не в день мого народження.

Професіонали рулять завжди і скрізь - надихаюче інтерв'ю Дениса Сало

Марічка Падалко з чоловіком і дітьми - Михайлом, Катериною і Марією

Популярні новини зараз

Лоліта і Валерія розкрили таємницю «вічного» молодості 72-річної Софії Ротару: більше не таємниця – всі подробиці

Як зараз виглядає особлива донька Лоліти Мілявської: рідкісні фото 21-річної киянки

Дочка Потапа в крихітному купальнику показала розкішну фігуру в сауні: Каменських нервово курить в сторонці

Настя Каменських показала, в чому спить з Потапом: "як же йому пощастило..."

Показати ще

Коли ви про це дізналися, яка була реакція? Чи вважаєте ви це знаком долі? Як думаєте, чи впливає збіг дат на ваші взаємини? 

Я дізналася це особливий момент… Це було 26 грудня 2004 року. Ми стояли разом під Верховним судом України в очікуванні рішення суду з приводу третього туру президентських виборів. Ми стояли і чекали, яким буде рішення суду, довго розмовляли… І в цей момент якось ми згадали, коли у когось день народження.

Я не можу сказати, що такий збіг дат впливає на наші взаємини. Я бачу в цьому зручність. Наприклад, враховуючи те, що ми народилися в один день, потім ми вирішили одружитися в цей день, щоб не напружуватися (сміється - прим.ред.)

Марічка Падалко

Як ви вибираєте один одному подарунки? Як святкуєте, чи є якась традиція, особлива для цього дня?

Іноді ми один одному підказуємо, які подарунки хотіли б отримати, а інколи повністю сюрприз. А з приводу того, як ми святкуємо…  Ми вирішили так: один рік я вирішую з урахуванням побажань партнера, адже я теж не можу повністю спланувати святкування тільки на свій розсуд, в інший рік -  вирішує він. Щороку ми святкуємо наш День народження разом, але кожен рік чергуємо пріоритетність у проведенні свята.

до Речі, річницю ми взагалі не святкуємо. Для нас це була формальність. Можливо, в цьому році будемо святкувати, оскільки буде 10 років,  як ми одружені, але це навряд чи.

Даніель Салем: про батьківство, незвичайне ім'я дочки і новорічні чудеса

Марічка Падалко з чоловіком Єгором Соболєвим

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс