Поліція Х'юстона заарештувала чоловіка, який, як вважається, пов'язаний із зникненням не менше 31 людей за останніх десять років. Про це пише сайт World News Daily Report. 56-річний Іван Федорович Янукович може бути пов'язаний з цілою низкою загадкових зникнень в цьому районі, вважають чиновники. Янукович був допитаний поліцією після того, як сусіди поскаржилися на те, що він пізно вночі користувався бензопилою. Ці ж сусіди повідомили, що Янукович нерідко був помічений «весь у крові».

Коли поліція прибула на місце події, Янукович був знайдений під час оброблення мертвого тіла в своєму гаражі і готуючи те, що співробітники міліції назвали «великою кількістю м'ясного фаршу», змішаного з «ароматичної сумішшю спецій».

Іван Федорович Янукович

«Я ніколи не підозрював, що він був масовим убивцею. Він часто запрошував всіх сусідів дивитися футбол у себе вдома влаштовував великі барбекю для всіх і був дуже доброзичливим », - сказав один із сусідів журналістам.

На допиті з боку влади Янукович, мабуть, проявив деяке каяття з приводу вбивства транспортування і листонош, які «просто робили свою роботу», але сказали, що свідки Єгови «дійсно дратували його» і хотіли, щоб він «витяг більше».

Тому Дювалл, представник місцевої організації свідків Єгови, сказав, що він відчуває полегшення від того, що «члени нашого місцевого відділення тепер можуть почувати себе в безпеці» і «ці сміливі душі не закінчили в животі цього мерзенного людини, а в животі Бога».

Поліція затримала Януковича

На думку експертів, у разі визнання винним у вчиненні злочинів Івану Федоровичу Януковичу загрожує максимальне тюремне ув'язнення терміном 2675 років.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс