Після виходу в світ серіалу "величне століття", мільйони глядачів стали цікавитися реальним життям і долею головних героїв. 

Герої серіалу величне століття

Популярні новини зараз

Колишня дружина Потапа показала, що він втратив після розлучення

Мало не злетів купальник: пляжне фото нестаріючої 72-річної Софії Ротару підірвало Мережа – навіть дивитися ніяково (ФОТО)

Пугачова схопилася за серце: 48-річна Крістіна Орбакайте налякала шанувальників дивним зовнішнім виглядом – скоро дізнаємося про розлучення?

«Дядя Міша» або «другий тато»? Сергій Лазарєв мало не розсекретив свого «голубка» - таємне завжди стає явним (ФОТО)

Показати ще

Ось якими якостями повинні володіти наложниця султанського гарему:

  • Мешканок султанського палацу навчали грамоті, мистецтву танцю, музиці, теології, етикету і вміння вести бесіду, тому фаворитки були не тільки красивими, але й різнобічними особистостями.

  • Наложниць султанського гарему було ідеально знати Коран і турецькі традиції. Вони повинні були вміти писати і читати - неосвіченим дівчат у гаремі місця не було.   

  • Існує думка, що струнка фігура і гарне обличчя майбутньої наложниці були чи не  головними критеріями при відборі в гарем. Однак не менш цінувалася краса статевих органів дівчат. 

Танець наложниць султанського гарему

Вчені показали, як виглядала сама красива султанша Османської імперії

  • Ідеальна наложниця повинна була вміти доставити задоволення султанові. Для цього дівчата тренували інтимні м'язи - у фавориток вони неодмінно були міцними. 
  • Перш ніж потрапити в покої володаря, наложниці слід було сподобатися султанові. Як правило, група дівчат танцювала перед падишахом, після чого він вибирав найталановитішу і привабливу дівчину. Тому вміння гарно танцювати - обов'язкова якість гаремної наложниці.

Вчені показали, як насправді виглядали фаворитки легендарного султана Сулеймана I

А ти знала про це?

Дивись відео по темі:

читай Також про те, що Мехмед VI Вахідеддін став останнім султаном у шестівекової історії Османської імперії. Як і його попередники, падишах мав гарем, а його фаворитками стали п'ять жінок. Історики оприлюднили архівні фото дружин останнього османського султана Мехмеда VI. Як виглядали гаремные красуні в реальному житті дивись тут.

Сучасні технології дозволяють нам дізнатися більше не тільки про майбутнє, а й про минуле.  Вчені відтворили зовнішність легендарної Нефертіті з допомогою 3D-сканування. Виявилося, що єгипетська цариця зовсім не була красунею. Робота проводилася в Університеті Брістоля (University of Bristol) під керівництвом єгиптолога Ейден Додсон (Dr Aidan Dodson). Сам бюст зробила палеохудожница Елізабет Дейнс (paleoartist Elisabeth Daynes). Побачити, як насправді виглядала Нефертіті, тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн