Вже в цю неділю на «1+1» відбудеться заключний ефір сліпих прослуховувань на «Голосі країни». Поборотися за одне з останніх місць в команді тренерів на сцену вийде народний улюбленець - Роман Сасанчин із села Садки Тернопільської області. Кілька років тому історії його поразки і перемоги вразили всю країну, а потужний вокал і щирість допомогли отримати титул переможця проекту.

Вперше десятирічний Ромчик прийшов на сліпі прослуховування вокального шоу «Голос. Діти» сім років тому. Тоді до нього не повернувся жоден тренер, а коли після завершення виступу всі червоні крісла розгорнулися, хлопець помилково подумав, що зміг вразити усіх зіркових тренерів. І тільки за лаштунками мама пояснила, що насправді він не пройшов далі у шоу. Тоді хлопчик сильно засмутився, і незважаючи на сльози і розпач, пообіцяв повернутися. Ця історія відгукнулася в серцях багатьох українців, Ромі писали листи і надсилали подарунки, щоб підтримати талановиту дитину.

Фіналістка " Голосу країни 8 Ганна Тринчер: Джамала — мій ідол

Роман, як і обіцяв, прийшов на проект знову і став учасником другого сезону проекту «Голос.Діти». Він зміг не тільки розгорнути всі червоні крісла, але і отримати заповітний кубок переможця в команді тренера Тіни Кароль. Разом з титулом канал «1+1» тоді подарував хлопчикові його перший кліп на пісню «Мамина зірка». Після завершення шоу він багато гастролював по Україні і брав участь у благодійних концертах.

Зараз Романа Сасанчина 17 років, він навчається в Теребовлянському коледжі культури і мистецтв і продовжує займатися улюбленою справою - музикою. Юнак прийшов на проект, щоб розпочати новий етап. Нещодавно хлопець зіткнувся з проблемою, після якої йому довелося заново вчитися співати - у нього відбулася мутація голосу: «Після перемоги в шоу я виступав по Україні, але потім голос почав ламатися. Більшість людей, які знали мене як Рому Сасанчина, зараз кажуть, що я просто схожий на нього. Мені важливо, щоб я справжній сподобався зараз людям так, як і раніше», - зізнався Роман перед виходом на сцену.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн