Очевидно, що сім'я Анастасії Заворотнюк продовжить приховувати від публіки, що відбувається. На ґрунті тотальної дезінформації в Мережі почали поширюватися найнеймовірніші версії того, що відбувається.

Мати Анастасії Заворотнюк з Милою

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Однак зараз кожен член сім'ї Заворотнюк веде себе дуже дивно. Нещодавно дочка Анастасії Заворотнюк опинилася в Італії. Там вона відпочиває, і витрачає на відпочинок великі суми грошей. Тим часом, чоловік Анастасії Заворотнюк виглядає темніше нікуди. Його зовнішній вигляд змінився не в кращу сторону. Проте, навіть перебуваючи під тягарем проблем, Петро Чернишов дає публіці привід думати, що він занадто зблизився з Тетяною Навкою.

Петро Чернишов з Тетяною Навкою

Популярні новини зараз

Красою не відрізнялася, але спокушати вміла: якою насправді була українка Роксолана

"Познайомиться з Тіною": мама Дана Балана виступить на "Голосі"

Життя з Собчак не цукор: Богомолов почав спиватися на карантині, відео потрапило в Мережу

Ані Лорак після весілля приховала вагітний живіт

Показати ще

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

На грунті такого слуху з'явився інший слух.За версією користувачів Мережі, мати Анастасії Заворотнюк ненавидить Петра Чернишова, тому що він не веде себе як хороший чоловік. Крім того, деякі стали припускати, що мати Заворотнюк збирається відсудити у нього рідну дочку Мілу, так як не довіряє зятеві.

Анастасія Заворотнюк з Петром Чернишовим

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Однак, крім чуток, публіка не може отримати достовірну інформацію про події. Судячи по зовнішньому вигляду Петра Чернишова, йому зараз явно не до відносин.

Крім того, нещодавно ми писали, що учасниця магічного шоу Кажетта нещодавно висунула своє припущення стосовно того, що відбувається з Анастасією Заворотнюк. Зірка шоу висловила свою точку зору на рахунок того, що відбувається з актрисою. Виявляється, Кажетта вважає, що у актриси величезні шанси, щоб одужати, але вона не бачить її майбутнє в Росії. Вона впевнена, що у Заворотнюк почнеться зовсім інше життя за кордоном.

Дивись відео по темі: 

Ти ще не вибрала подарунок коханій на День Святого Валентина!? Кращі ідеї подарунків у нашій підбірці. Обирай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.