Коронавірус продовжує крокувати по планеті, заражаючи все більше і більше людей. Так, в Італії вже встигла заразитися більше п'ятисот осіб, серед яких 14 вже померли, а 40 видужала. У зв'язку з виникненням нового вогнища пандемії, багато європейські країни стали скасовувати транспортне сполучення з Італією, а з прилавків, навіть у країнах, де поки що не зафіксовано випадків зараження коронавірусом, вже стали масово зникати продукти харчування. 

Ось так наприклад виглядають прилавки супермаркетів у столиці Чехії. 

Прилавки в Празі

З-за масової паніки серед населення посилився попит на різні захисні засоби і (!) ритуали. Багато людей вирішили вийти на загальні молебены, щоб попросити Бога про допомогу. Так, зокрема, у Ватикані багато люди продовжують ходити на площу Святого Петра, де зазвичай проходять зустрічі з главою Римсько-Католицької Церкви Папою Римським Франциском. 

Популярні новини зараз

Колишня дружина Потапа показала, що він втратив після розлучення

Роздягнена Женька з "Сватів" села у ванну, показавши себе у всій красі: "внучка Будько зросла"

Набряклість обличчя і мішки під очима: старіюча Кудрявцева з трудом "влізла" у штани-дудочки

"Кошовий у сказі": Олена Кравець в порожньому залі жорстко висміяла ситуацію в країні

Показати ще

Папа Римський Франциск

Сьогодні, 27 лютого, стало відомо, що Папа Римський Франциск після зустрічі з парафіянами став себе почувати гірше. Ось, що пише Telegram-канал російського ЗМІ "Супер":

Папа Римський захворів після зустрічі з парафіянами

"Папа Римський захворів після зустрічі з парафіянами Незважаючи на поширення коронавіруса в Італії, 83-річний понтифік, як зазвичай, цілував присутніх на площі Святого Петра і потиснув їм руки. Всього за благословенням Папи прийшли 12 тисяч чоловік і лише одиниці надіялися на Бога, але все одно наділи медичні маски. Сьогодні Франциск не прийняв участі в запланованій літургії в базиліці Сан-Джованні через нездужання, серйозність його хвороби не уточнюється".

Зазначимо, що коронавірус вже виявився смертельним для багатьох людей похилого віку, а також тих, хто страждає хронічними захворюваннями дихальних шляхів. 

Дивись відео про коронавірус:

Також читай найсильнішу христову молитву, яка захистить від коронавіруса та інших страшних хвороб. Коли на світі з'являється нова напасть, для якої немає лікування, якої практично неможливо протистояти, якій піддається майже кожна людина, залишається тільки надія. І молитва. 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс