Шанувальники співака почали турбуватися, коли Шаляпін показав черговий пост в Instagram. В профілі він зробив рекламу шуб, однак більшість звернуло увагу на те, як виглядав співак. 

Шанувальники Прохора Шаляпіна занепокоїлися з приводу його зовнішнього вигляду

21-річна модель Олександра Погоди забарвила білки очей в чорний колір, але з-за цього осліпла (ФОТО)

Багато передплатники здивувалися тому, що Прохор Шаляпін став виглядати інакше. На думку користувачів Мережі, він помітно схуд. Зараз він виглядає нормально, але якщо його схуднення продовжиться в тому ж дусі, він може захворіти, а то і втратити голос. Для співака це вкрай серйозно. 

Злий рок: добірка королев краси, які трагічно закінчили життя (ФОТО)

Популярні новини зараз

В Україні вводять нові правила лікування хворих COVID-19 – повідомляє МОЗ

«Потім не відмиє»: шанувальники Любові Успенської гірко розчарувалися в співачці з-за її дивної пристрасті – всі подробиці (ФОТО)

Мало не заридав: Валерій Меладзе на публіці мало не вибухнув сльозами, коли заговорили до нього діти

Посмішка від вуха до вуха: син Енріке Іглесіаса і Анни Курнікової розчулив Мережа чарівним сміхом (Відео)

Показати ще

Але Прохор Шаляпін знайшовся що відповісти своїм шанувальникам. Він написав: "Не дочекаєтеся! Кожен день по 12 км, і ви постройнеете!". Тому виявилося, що ще співак займається спортом, але не уточнив, що він робить.

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Нещодавно Прохор Шаляпін нещодавно повернувся з тривалої подорожі. Але одразу по прибуттю він опинився у лікаря. Виявляється, що під час поїздок він зовсім не стежив за харчуванням, тому дозволяв собі багато шкідливих надмірностей. 

Лікуючий лікар співака дав короткий коментар щодо того, що сталося з ним під час тривалої подорожі по світу: «Прохор вирушив у подорож до Америки і потім в круїз, де було багато смачної їжі, спокус і компанія людей, які не дотримувалися правильного харчування. Там була велика кількість їжі і пізні прийоми їжі».

Дивись відео по темі: 

Нашій країні є чим пишатися. Виявляється, українське вино Villa Krim тільки в 2019 році побувало в 42 країнах. Блогери і мандрівники відзначилися з келихом вина Villa Krim, і написали про це приголомшливі відгуки. Крім того, вино побувало в небі і навіть вище хмар. Детальніше про це ти можеш почитати тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.